Sokol prohrál i druhý přípravný zápas

Mutěnice – Muži Nenkovic zamířili ke svému druhému přípravnému utkání na umělou trávu do Mutěnic. Soupeřem jim byl účastník 1.B třídy ze Starého Poddvorova. Sokol na svého soupeře znovu nestačil, i když s ním odehrál vyrovnaný první poločas. Poddvorov se na konci zápasu těšil z jasné výhry 4:1, čestný úspěch Nenkovic zaznamenal Michal Wagner.

Příprava:

TJ Sokol Nenkovice (III.A třída) – TJ Družstevník Starý Poddvorov (1.B třída) 1:4 (0:0)
Branky: 55´Wagner Michal 1:2 – 47´0:1; 52´0:2; 78´1:3; 83´1:4
Fauly: 13:15; Rohy: 1:5; Hlavní rozhodčí: Slížek Ivan (Hodonín)

Sestava Nenkovic:
1 Blažek František, 17 Staněk Tomáš – 3 Doležal Petr, 4 Polášek Patrik, 5 Vaďura Martin,
6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Lefner Vladimír, 10 Wagner Michal,
11 Košulič Petr, 12 Horák Radomír, 13 Chimiák Petr, 14 Černohorský Michal;
trenér: Slováček Stanislav

Komentář k zápasu (Nové Slovácko)

Na umělé trávě v Mutěnicích nastoupil Starý Poddvorov v roli favorita. V prvním poločase ale celek 3.A třídy držel krok se svým protivníkem. Druhá půle se hrála za mírné převahy vítězů, kteří ale svým výkonem přítomné fanoušky určitě neoslnili. Góly: Tomáš Mayer 2, Jan Novák, Ondřej Malár – Michal Wagner (na hostování ze Starého Poddvorova). (jop)