Muži prohráli také s Čejkovicemi, dorost od Šardic inkasoval osm branek

Šardice – Fotbalistům Nenkovic se nepodařilo zvítězit ani ve svém třetím přípravném zápase na jarní část. Na hřišti v Šardicích se Sokol utkal s účastníkem nejnižší soutěže z Čejkovic. Ve vyrovnaném utkání rozhodla pouze jedna přesná trefa. V předzápase nastoupili ke svému prvnímu přípravnému zápasu dorostenci. Proti Šardicím tahali po celý zápas za kratší konec a nakonec soupeři podlehli vysoko 1:8.

Příprava :

Muži
TJ Sokol Nenkovice
(III.A třída) – 1.FC Čejkovice (IV.třída) 0:1 (0:0)
Branka: 86´0:1; Fauly: 11:14; Rohy: 7:2; Hlavní rozhodčí: Daniel Jaroslav (Hodonín)

Sestava Nenkovic:
1 Blažek František – 2 Mezihorák Jakub, 3 Vaďura Martin, 4 Polášek Patrik, 5 Frelich David,
6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Baják Michal, 10 Wagner Michal,
11 Košulič Petr, 12 Horák Radomír, 13 Lefner Vladimír, 14 Černohorský Michal;
trenér: Slováček Stanislav

Komentář:
Muži Sokola Nenkovice se nedokázali střelecky prosadit proti papírově slabšímu týmu Čejkovic. Ten přicestoval k tomuto utkání snad s téměř dvaceti hráči a podal velmi bojovný výkon. V prvním poločase jsme byli fotbalovějším týmem na hřišti, ovšem nedokážeme proměnit šance ani z kategorie nejvyloženějších. Ve druhé půli jsme selhali jak po herní stránce, tak i nasazení. Našeho slabého výkonu dokázaly Čejkovice v samém závěru využít, když vstřelily gól a dotáhly utkání do vítězného konce.

Dorost
FK Šardice – TJ Sokol Nenkovice 8:1
(4:0)
Branky: 10´1:0; 19´2:0; 31´3:0; 43´4:0; 50´5:0; 53´6:1; 65´7:1; 82´8:1 52´5:1 Lefner Vladimír
Fauly: 7:4; Rohy: 13:1; Hlavní rozhodčí: Daniel Jaroslav (Hodonín)

1 Slížek Michal – 2 Svoboda František, 3 Polášek Patrik, 4 Raus Daniel, 5 Linzer Boris,