Muži začali herní přípravu porážkou s Uhřicemi

Dambořice – Na umělé trávě v Dambořicích začali v sobotu 25.2.2012 herní přípravu na jarní část fotbalisté Sokola Nenkovice. V prvním zápase se utkali s týmem Uhřic, hrajícího okresní přebor. Favorizovaný soupeř potvrdil svoji kvalitu a zvítězil 3:1. Jediným střelcem Nenkovic byl Petr Košulič. Za týden se Nenkovice představí na UT v Mutěnicích, soupeřem jim bude Starý Poddvorov.

Příprava:

TJ Sokol Nenkovice (III.A třída) – SK Uhřice (OP) 1:3 (0:1)
Branky: 51´Košulič Petr 1:1 – 27´0:1; 72´1:2; 81´1:3
Fauly: 11:10; Rohy: 6:4
Sestava Nenkovic:
1 Blažek František, 17 Staněk Tomáš – 2 Mezihorák Jakub, 3 Doležal Petr, 4 Raus Daniel,
5 Polášek Patrik, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Lefner Vladimír,
10 Wagner Michal, 11 Košulič Petr, 12 Horák Radomír, 13 Chimiák Petr,
14 Černohorský Michal, 16 Svoboda František; trenér: Slováček Stanislav

Nenkovice přicestovaly k prvnímu přípravnému utkání do Dambořic pod vedením nového trenéra Stanislava Slováčka, který převzal mužstvo před začátkem zimní přípravy. Do utkání nastoupili všichni přítomní hráči včetně obou brankářů, příležitost dostalo hned sedum dorostenců. Favorizovaný soupeř z Uhřic se ve svém již třetím přípravném duelu ujal v první půli vedení, když se dokázal střelecky prosadit z hranice velkého přes naše dva bránící hráče. Přestože Franta Blažek míč zasáhl, nedokázal zabránit gólu 0:1. Hned v úvodu druhé půle byl faulován po průniku do vápna David Pospíšil. Gólman soupeře dokázal penaltu z kopačky Petra Košuliče vyrazit před sebe, následná dorážka však nakonec přeci jenom končí v bráně 1:1. Soupeř vrátil zpět vedení na svou stranu po přímém kopu z 18m 1:2. Uhřice zpečetily své vítězství v samém závěru po přesně zakončeném individuálním průniku 1:3.