Dorost rozstřílel Bukovany 8:0

Nenkovice – Dorost ve svém prvním zápase sezóny na domácím trávníku nezaváhal a soupeře z Bukovan zostudil osmi góly. Po prvním poločase si Sokol vypracoval slibný tříbrankový náskok, který po přestávce ještě vylepšil. Střelecky vynikl zejména Jakub Rauš, který vstřelil tři góly. Dva góly obstaral Michal Černohorský a po jedné brance přidali Planeta Ondřej, Černohorský Martin a Svatoň Patrik.

III.třída – 1.kolo

TJ Sokol Nenkovice – TJ Družba Bukovany 8:0 (3:0)
Branky: 26´+ 75´+ 79´ Rauš Jakub, 76´+ 83´ Černohorský Michal,
2´Planeta Ondřej, 13´Černohorský Martin, 48´Svatoň Patrik;
Fauly: 7:4; Rohy: 10:1; ŽK: 1:0; 62´Černohorský Martin;
ČK: –; HR: Voříšek Patrik (Milotice);
AR:
Kostrhoun Jiří (Nenkovice) – Kuřil Ivan (Bukovany)
1 Spěvák Robert – 3 Zálešák Roman (46´6 Svatoň Patrik), 5 Pánek Ondřej, 7 Planeta Ondřej,
8 Vala Tomáš, 9 Lefner Vladimír ©, 10 Rauš Jakub, 11 Černohorský Michal, 12 Černohorský Martin,
13 Zálešák Pavel (53´16 Pánek Adam), 15 Lukáš Filip (38´4 Linzer Boris);
trenér: Pulhoš Roman; vedoucí mužstva: Hrabal Jiří
Bukovany
22 Kuřil Lukáš – 2 Vykouk Karel, 3 Doležal Marek, 4 Boček Matěj, 5 Poláček Marek,
6 Fohr Matěj, 7 Lačňák Petr, 9 Svoboda Radek ©, 10 Vašulka David, 12 Štěpánek Hynek;
trenér: Půček Petr; vedoucí mužstva: Vašulka Jaroslav

utkání s pohledu trenéra Romana Pulhoše: Hned od prvního hvizdu rozhodčího bylo na hřišti znát, kdo bude v tomto utkání jasným favoritem. Bylo jen otázkou času, kdy začnou padat góly. Hosté, kteří přijeli v 10 lidech, se dostávali k míči a přes půli hřiště pouze sporadicky, ač některé jejich šance byly nebezpečné. Ty však s jistotou pochytal domácí gólman Spěvák. Skóre jsme otevřeli ve 2 minutě a následně padla i druhá branka, která vnesla do našich řad klid. Kluci celkem dodržovali, co jsme si před zápasem v kabině řekli. Hrát od zadu, nenakopávat balóny snažit se kombinovat a střílet z dálky. Až na prvních 15 minut druhé půle kdy nám přestal hrát střed zálohy a zranění našeho útočníka Filipa Lukáše, byl zápas z mého pohledu vydařený.