Z Čejče se muži vrací s porážkou o dvě branky

V dalším kole III.B třídy zamířili muži bojovat o body na hřiště čtvrtého celku tabulky. Proti Čejči však dokázali skórovat pouze jednou, když z penalty snižoval Radim Stehno. Domácí ale dotáhli zápas do vítězného konce a po výhře 3:1 berou všechny body.

NEDĚLE 17.4.2022

III.B třída – 16.kolo

SK ČEJČ – TJ Sokol NENKOVICE 3:1 (2:0);
Branky: 6´Vydařilý Michal, 35´Hodes Milan (PK), 83´Dohnálek Zbyněk – 78´Stehno Radim (PK);
Fauly: 14:14; Rohy: 2:3; ŽK: 2:5, 38´Bíza Patrik, 49´Zálešák Jiří – 30´Kratochvíla Kamil,
35´Pospíšil Daniel, 39´Raus Daniel, 39´Valenta Radek, 70´Stehno Radim; ČK: –;
HR: Tománek Jiří (Čejkovice); AR: Fulajtár David (Čejč) – Kostrhoun Jiří (Nenkovice);
1 Staněk Drahomír – 2 Hlaváč Vít, 3 Pospíšil Daniel, 4 Raus Daniel,
6 Stehno Radim, 8 Kratochvíla Kamil, 9 Kučera Martin ©, 10 Pánek Adam,
12 Polášek David, 14 Valenta Radek, 15 Lefner Vladimír, 16 Kobliha Michal;
trenér, vedoucí mužstva: Slováček Stanislav
Čejč
20 Trávník Marek – 3 Kučera Miroslav, 4 Novák Miroslav, 5 Paulík Martin ©,
6 Vydařilý Michal, 8 Zálešák Jiří, 9 Plšek Radek, 10 Dohnálek Zbyněk,
11 Kolařík Tomáš, 12 Bíza Patrik, 14 Varmuža Pavel, 15 Hodes Milan,
16 Rylka Jan, 17 Kmínek Jaroslav, 18 Lamáček Vít, 19 Beděra Lukáš;
trenér: Kolařík Tomáš; vedoucí mužstva: ing. Peš Radek

komentář utkání:
V přímém souboji o čtvrtou pozici v tabulce jsem nastoupili v Čejči pouze ve dvanácti hráčích.
Domácím se navíc náramně vydařil vstup do utkání a hned v úvodu rychlým gólem naznačil kdo je favorit tohoto střetnutí.
6´1:0 – K odraženému míči se po přímém kopu dostal Vydařilý a přesnou pohotovou ránou k tyči posílá domácí do vedení.
Největší šanci první půle v podání Nenkovic měl na kopačce Lefner, k ideálnímu zakončení však Ladikovi chyběl půl krok.
I přesto, že máme míč více pod kontrolou jako soupeř, podruhé inkasujeme. 35´2:0 – Ojedinělá akce domácích končí faulem ve vápně, ze značky pokutového kopu posílá Čejč do dvougólového vedení Hodes. Nic nebyla platná naše lepší kombinační hra i držení míče, hra v útočné fázi byla z naší strany bez nápadu prostě bezzubá. V závěru utkání jsme alespoň brankou z pokutového kopu vykřesali naději na bodový zisk. 78´2:1 – Po faulu na Dana Rause odpískal rozhodčí druhou penaltu v zápase, kterou za hostující tým bezpečně proměnil Radim Stehno. Neuběhlo ani pět minut a Čejč jde do vedení o dvě branky rychle zpět. 83´3:1 – Rychlý a důrazný Dohnálek využil zavání naší obrany a třetí trefou zpečetil vítězství domácího SK.