Vysoká výhra mužů nad Bohuslavicemi

Jednoznačnou záležitostí byl zápas 15.kola III.B třídy mezi Nenkovicemi a Bohuslavicemi. Domácí výběr zápas jasně ovládl s soupeře deklasoval 7:0, poprvé tak v jarní části bral plný počet bodů.

NEDĚLE 10.4.2022

III.B třída – 15.kolo

TJ Sokol NENKOVICE – TJ Sokol BOHUSLAVICE 7:0 (3:0);
Branky: 14´(PK) + 59´Stehno Radim, 53´+ 63´Raus Daniel, 27´Pánek Adam,
39´Spurný Tomáš, 49´Polcr Jan; Fauly: 14:10; Rohy: 9:1; HR: Řičica Lubomír (Hodonín);
AR: Měsíček Václav (Nenkovice) – Fochr Pavel (Bohuslavice);
1 Staněk Drahomír – 2 Hlaváč Vít, 3 Havlík Matěj, 4 Raus Daniel, 5 Polcr Jan,
6 Stehno Radim, 7 Pospíšil Daniel, 8 Kratochvíla Kamil, 9 Kučera Martin ©,
10 Pánek Adam, 11 Spurný Tomáš, 14 Polášek David, 15 Lefner Vladimír,
16 Střeštík Svatopluk; trenér, vedoucí mužstva: Slováček Stanislav
Bohuslavice
1 Doležal Marek – 2 Pařízek Robert, 3 Lev David, 4 Hudec Milan, 5 Mastný Josef,
6 Vykouk Radek ©, 7 Doležal Michal, 8 Šimáček Svatopluk, 9 Horáček Pavel,
10 Krýsa Miroslav, 11 Severa Tomáš, 12 Procházka Adam, 13 Fúsek Michal,
15 Holubář Jakub, 16 Resler Tomáš; vedoucí mužstva: Sušánek Marcel;

komentář:

V úvodním domácím utkání jarní části sezony jsme přivítali aktuálně poslední tým soutěže mužstvo Bohuslavic. S ohledem na výsledek prvního vzájemného utkání, kdy jsme těsné vítězství doslova vydřeli, přicestoval soupeř s odhodláním dosáhnout konečně bodového zisku. První varování pro soupeře přišlo hned na samém začátku, kdy skóroval Honza Polcr. Hlavní rozhodčí Řičica z důvodu postavení střelce v ofsajdové pozici gól neuznal. I tak přišla do plánu hostů záhy trhlina. 14´1:0 – Nenkovice posílá po faulu na Dana Rause přesnou trefou z pokutového kopu do vedení Radim Stehno. Vstřelený gól přinesl oživení naší hry a po pohledné akci zakončené vydařenou souhrou mladíků, jdeme do dvougólového trháku. 27´2:0 – Po přihrávce nezvykle vysunutého obránce Davida Poláška se ve vápně skvěle zorientoval Adam Pánek a ránou bez přípravy posílá míč do brány. Obrovskou možnost ke vstřelení kontaktního gólu měl na kopačce hostující útočník Krýsa. Zkušený forvard v sólovém úniku selhal a naši největší hrubku v zápase nedokázal potrestat. 39´3:0 – Oproti tomu naše palebná síla nepostrádala efektivitu a po přihrávce Honzy Polcra udělal gólovou tečku za první půlí další z hráčů mladé generace Tomáš Spurný. Také v úvodu druhé půle se brankou jako přes kopírák prosadil Honza Polcr. 49´4:0 – Tentokrát už verdikt rozhodčího naši radost nepřekazil, nechytatelná parádní rána z ostrého úhlu pod břevno končí gólem. Hra Nenkovic nabrala na obrátkách a další příležitosti přicházeli jako na běžícím páse. 53´5:0 – Svoje individuální schopnosti v pozici zakončovatele předvedl v plné síle Dan Raus a po přihrávce kapitána Martina Kučery s přehledem uklidil míč do brány. 59´6:0 – Další gól vyplynul z naší výrazné územní převahy, kdy po těžkém závaru před bránou Bohuslavic a sérii střeleckých pokusů dopravil míč do brány podruhé v zápase Radim Stehno. 63´7:0 – Střelecký účet utkání uzavřel svým druhým gólem také Dan Raus, jenž využil přesné přihrávky Radima Stehna a naposledy po sedmé v tomto utkání překonal brankáře Bohuslavic. O jasném výsledku tohoto utkání rozhodla naše výrazná hráčská kvalita.