V Kostelci rozhodla jediná trefa o porážce Nenkovic

Kostelec – Jediný gól rozhodl o osudu nedělního duelu mezi Kostelcem a Nenkovicemi. Vyrovnané utkání zlomil deset minut před koncem Talaš a připravil Sokolu třetí porážku v soutěži.

Okresní přebor – 4.kolo

SK Kostelec – TJ Sokol Nenkovice 1:0 (0:0)
Branka:
79´Talaš Oldřich z PK
Fauly: 19:10; Rohy: 1:7; ŽK: 2:2; 88´Horák Dušan,
90´Kotásek Miroslav – 61´Stehno Radim, 79´Doležal Petr;

komentář utkání:
Oproti poslednímu nevydařenému utkání jsme v Kostelci nastoupili v silnějším složení a s odhodláním konečně získat tolik potřebné body. První půle příliš gólových šancí nepřinesla. Přestože byli hosté aktivnějším týmem na hřišti, domácího gólmana výrazně neohrozili. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli. Po faulu na Martina Vaďuru a následném přímém kopu Honzy Polcra podržel Kostelec brankář Šalomoun. Skvělý zákrok proti nepříjemné ráně střídajícího Talaše vytáhl také Matěj Zálešák. Na druhé straně zakončil Michal Černohorský přímý kop hlavou pouze nad bránu. Dvanáct minut před koncem po faulu Petra Doležala na Křižku, poslal Kostelec do vedení z pokutového kopu Talaš 1:0. S příchodem Matěje Zálešáka do útoku jsme svého soupeře dostali pod tlak. Po dlouhém autu Honzy Polcra  a přihrávce Matěje vyrovnal dorážkou do prázdné brány Michal Černohorský. Domácí „pomezní“ Šimeček po obdrženém gólu odmával ofsajd, což mu také rozhodčí Jakub Zíma snědl i s navijákem a nepochopitelně regulérní gól neuznal. Ve vyhroceném závěru střetnutí jsme již bohužel skórovat nedokázali. Nepřítomnost třetího delegovaného rozhodčího tak zásadně ovlivnila výsledek tohoto utkání.