Muži B prohráli doma s Archlebovem

Želetice – Muži B se představili v Želeticích, kde se utkali v dalším mistrovském zápase s Archlebovem. Soupeř si v prvním poločase vypracoval dvoubrankové vedení, krátce po přestávce snížil z penalty Strmiska. Více branek už zápas nenabídl a tři body putují do Archlebova.

IV.A třída – 4.kolo (třetí hrané)

TJ Sokol Nenkovice “B” – TJ Sokol Archlebov 1:2 (0:2)
Branky:
52´Strmiska Rudolf (PK) – 9´Hrbotický Miroslav,
17´Hrbotický Viktor;
ŽK: 1:1; 71´Vlasák René – 60´Berka David;
ČK: ; HR: Rotter Karel (Kelčany); AR: Kellner Zdeněk (Želetice),
Bednařík Stanislav (Archlebov); Sestavy:
Nenkovice “B”
69 Svatoň Patrik – 2 Čureja Kristián, 3 Linzer Boris (46´16 Vlasák René),
4 Jakeš Václav © (55´5 Pánek Ondřej), 6 Slížek Michael, 7 Jetelina Petr
(46´11 Kludák Lukáš), 8 Zálešák Pavel, 9 Lefner Vladimír, 12 Mikeska Tomáš
(81´10 Marada František)
, 13 Strmiska Rudolf, 15 Střeštík Svatopluk;
Náhradníci: 14 Horák Radomír; trenér: Zálešák Petr; asistenti trenéra:
Slížek Josef, Kellner Zdeněk; vedoucí mužstva: Marada František

Archlebov
1 Jandora Michal –
2 Hegr Zdeněk (83´13 Vítek Radim), 3 Vala Radek,
5 Šnejdar Radim, 6 Vrbík Jakub ©, 7 Hrbotický Viktor, 8 Němec Tomáš,
9 Hojač Marek, 11 Berka David, 12 Hrbotický Miroslav (90´14 Potěšil Pavel),
15 Šedivý Jan (65´4 Palčík Stanislav); Náhradníci: 10 Řičánek Petr; trenér:
Přikryl Lukáš;
vedoucí mužstva: Šijanský Ondřej

komentář utkání:
S výsledkem nemůžeme být spokojení, protože Archlebov vstřelil v prvním poločase dvě branky po tom co naše obrana nechala útočníkům Archlebova trochu víc prostoru než bylo zdrávo a ti se skvěle trefili. Naše mužstvo se dostávalo přes dobře bránící obranu jen ztěží. V druhém poločase se hrálo převážně na polovině Archlebova, ale všechny snahy o vstřelení branky byly marné. Snížit se podařilo z pokutového kopu po ruce hostujícího obránce. Škoda, že v 86.minutě neměl rozhodčí dost odvahy písknout ještě jednu penaltu po jasném faulu na Čureju. Jinak se však rozhodčímu Rotterovi nedá nic vytknout. V sobotu 5.9.2015 nás tedy čeká ve Svatobořicích souboj o poslední místo v tabulce IV. třídy. Popravdě řečeno jsme před sezónou doufali, že budeme bojovat o lepší umístění v tabulce.