Tabulka se po víkendu zamotala, týmem jara zatím Nenkovice

Po víkendových zápasech doznala tabulka III.A třídy zajímavých změn. Dosud poslední Nenkovice se vysokou výhrou v Želeticích posunuly na deváté místo, kde vystřídaly právě svého nedělního soupeře. Na poslední příčku se propadl celek Bohuslavic. Střed tabulky a poslední tým dělí pouhé čtyři body. Nejzajímavější je situace od 8. do 14.místa, kde se sedm mužstev poskládalo v rozmezí jednoho bodu.

Týmem jara jsou jednoznačně Nenkovice, jenž získaly plných 16 bodů. Sokol v odvetách ztratil body jen dvakrát a pětkrát se radoval z vítězství. Pyšní se také nejlepším útokem jara, když nastřílel 23 branek. Na opačném pólu tabulky se nachází Lužice (5 bodů) a Bohuslavice (4 body), oba celky se zatím těšily pouze z jedné výhry. Bohuslavicím navíc po podzimu patřila sedmá příčka s jedenáctibodovým náskokem na Nenkovice.

Zatímco o záchranu už bojuje osm mužstev, o postupujícím je prakticky rozhodnuto. Hovorany mají na prvním místě náskok 13 bodů na druhé béčko Dubňan, o další dva body zpět jsou Dolní Bojanovice. Zemas si po roce zřejmě opět zahraje Okresní přebor.