Sokol zachraňoval remízu až v závěru utkání

První jarní zápas přinesl Nenkovicím jeden bod za remízu 3:3 na hřišti Bukovan. Bodový zisk zajistil hostům v nastaveném čase David Pospíšil, pro kterého to byla druhá branka v zápase.

Okresní přebor – 14.kolo

TJ Družba BUKOVANY – TJ Sokol NENKOVICE 3:3 (1:1)

Branky: 21´+ 46´Svoboda Jakub, 67´Sonnek Stanislav – 65´+ 90´Pospíšil David,
38´Bayer Jaroslav; Fauly: 14:12; Rohy: 4:5; ŽK: 2:2, 61´Vašíček Petr, 63´Kobylka Marek
– 9´Polcr Jan, 80´Kuchař František; ČK: –; HR: Rotter Karel (Žádovice);
AR: Chromek Miroslav (Hodonín), Kohút Jakub (Želetice);

Nenkovice: 17 Schöfr Pavel – 2 Klíč David, 3 Černohorský Michal, 4 Válek Patrik, 5 Válek Viktor, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Kováč Peter, 9 Kuchař František, 10 Bayer Jaroslav, 11 Klimeš Josef, 13 Kučera Martin, 16 Polcr Jan ©, 18 Valenta Radek, 28 Raus Daniel; Náhradníci: 12 Černohorský Martin, 14 Polášek David, 15 Vaverka David, Pospíšil Daniel, Hlaváč Vít; trenér: Vaďura Martin; asistent trenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

Bukovany: 4 Žižlavský Dušan – 2 Hála Vojtěch, 3 Bartoš Michal, 5 Růžička Josef, 6 Sonnek Stanislav, 7 Lejsal David, 8 Pollák Tomáš, 10 Jelínek Rudolf, 11 Vašíček Petr, 12 Lebeda Michal, 13 Půček Petr ©, 14 Kobylka Marek, 15 Svoboda Jakub, 16 Svoboda Radek, 17 Horáček Ondřej, 1 Šimeček Michal; trenér: Chromý Jiří; asistent trenéra: Půček Petr; vedoucí mužstva: Svoboda Radek

Vyrovnané utkání bohaté na góly, to bylo první jarní měření sil mezi Bukovany a Nenkovicemi. Domácí tým šel jako první do vedení po brance Jakuba Svobody.

Vyrovnávací branka padla ve 38.minutě z kopačky Jaroslava Bayera. Hned v úvodu druhého poločasu vrátil vedení na stranu Bukovan znovu Svoboda.

Hosté ale opět dokázali vyrovnat, když se prosadil David Pospíšil. Za dvě minuty šla Družba potřetí do vedení, kdy se do střelecké listiny zapsal Sonnek.

Ale ani tento náskok nedokázal domácí tým udržet. V samém závěru se podařilo Nenkovicím srovnat, když v poslední minutě zařídil dělbu bodů svým druhým gólem Pospíšil.