Sokol ukončil sezónu výhrou nad oslabenými Žarošicemi

Poslední utkání sezóny odehráli muži netradičně již v sobotu od 15:00 hodin. Soupeřem jim byly Žarošice, které přijely k zápasu pouze s deseti hráči.

O osudu utkání rozhodl první poločas, ve kterém domácí fotbalisté nastříleli soupeři tři góly a prakticky rozhodli.

Skóre utkání otevřel v osmé minutě David Pospíšil, o deset minut později se trefil Peter Kováč. Poločasový výsledek pak stanovil ve 38.minutě kapitán Jan Polcr.

Po přestávce už Nenkovice nikam nepospíchaly a hlídaly si vypracovaný náskok. Čestné branky se nakonec dočkaly i Žarošice.

Po necelé hodině Žaroský proměnil pokutový kop a snížil na rozdíl dvou branek. Na zápas si našla cestu třicítka nejvěrnějších fandů a ti už další góly neviděli.

Poslední zápas sezóny Nenkovice zvládly, když porazily Žarošice 3:1. Ukončily tak sérii tří zápasů bez vítězství a vstřelené branky. V konečné tabulce Sokol obsadil páté místo.

Okresní přebor – 26.kolo

TJ Sokol NENKOVICE – SK ŽAROŠICE 3:1 (3:0)
Branky: 8´Pospíšil David, 18´Kováč Peter, 38´Polcr Jan – 58´Žaroský Stanislav (PK);
Fauly: 13:6; Rohy: 5:1; ŽK: –; ČK: –; HR: Chromek Miroslav (Hodonín);