Menu Zavřeno

Pohled do statistik mužů a dorostenců

Sezóna 2017/18 je již minulostí, v krátkosti nahlédneme do statistik jednotlivých soutěží mužů a dorostenců v okresních přeborech.

MUŽI

Muži obsadili v okresním přeboru páté místo ze čtrnácti účastníků. V šestadvaceti zápasech vybojovali čtyřicet bodů za dvanáct výher, čtyři remízy a deset porážek. Oproti loňskému ročníku si o tři místa polepšili.

Sezónu zakončili opět se záporným skóre 44:61. Nejlepším střelce mužstva se stal Viktor Válek s deseti přesnými trefami. O druhé místo se podělila dvojice František Kuchař a Jan Polcr, oba zaznamenali pět gólů.

Závěr soutěže se týmu příliš nevydařil v posledních čtyřech zápasech přišly tři porážky bez vstřeleného gólu. Sezónu však Sokol zakončil vítězně, když přehrál oslabené Žarošice.

Nejlepší střelci

Pořadí Jméno Góly
1. Viktor Válek 10
2.-3. František Kuchař 5
2.-3. Jan Polcr 5
4. David Pospíšil 4

Žluté karty

Pořadí Jméno Žluté karty
1. David Pospíšil 9
2. Jan Polcr 8
3. Daniel Raus 7
4. Radim Stehno 6

Všechny statistiky najdete na http://sokolnenkovice.cz/list/soupiska-nenkovice-201718.

SOKOL NENKOVICE

DOROST

Dorostenci obsadili v tabulce okresního přeboru páté místo z devíti účastníků. V šestnácti zápasech si připsali 21 bodů za sedm vítězství a devět porážek

Svým soupeřům nastříleli 23 branek, ale zároveň jich 62 inkasovali. Nejlepším střelcem týmu byl s deseti góly Radim Pechura. Druhý v pořadí, Ondřej Vachůt, nastřílel o šest gólů méně.

Dorost začal jarní část výborně, když vyhrál první tři zápasy. Poté už následovalo pět porážek za sebou a žádný vstřelený gól.

Nejlepší střelci

Pořadí Jméno Góly
1. Radim Pechura 10
2. Ondřej Vachůt 4
3.-4. Nikolas Parči 2
3.-4. Lukáš Kotas 2

Žluté karty

Pořadí Jméno Žluté karty
1. Adam Rylka 2
2.-3. Filip Lévay 1
2.-3. Lukáš Stávek 1

Všechny statistiky najdete na http://sokolnenkovice.cz/dorost/soupiska-dorost.

SPOJENÝ DOROST FK HOVORANY/SOKOL NENKOVICE