Menu Zavřeno

Překvapení se nekonalo, do finále Okresního poháru postoupily Lovčice

Nenkovice – V předehrávce semifinále Okresního poháru proti sobě nastoupily celky Nenkovic a Lovčic. Zápas podle očekávání nenabídl žádné překvapení a lídr OP postoupil bez větších problémů do finále. První poločas byl ještě vyrovnaný a domácí ztráceli jen jednu branku, po přestávce se už favorizovaní hosté rozstříleli a zvítězili 6:0. K vysoké výhře přispěl nejvíce autor hattricku Adam Přikryl.

Semifinále Okresního poháru

TJ SOKOL NENKOVICE – FK SOKOL LOVČICE 0:6 (0:1)
Branky: 5´+ 49´+ 63´Přikryl Adam, 48´Maniatis Fotis, 86´Hála Roman, 87´Horáček Josef
Voříšek Patrik (Milotice)
Pomezní rozhodčí: Slížek Ivan (Hodonín) – Čápek Josef (Hodonín)
Nenkovice
1 Staněk Tomáš – 2 Svoboda František, 3 Doležal Petr, 4 Raus Daniel, 5 Mezihorák Tomáš,
7 Pospíšil David, 9 Vaďura Martin, 10 Wagner Michal (70´6 Lefner Vladimír), 11 Košulič Petr ©,
12 Horák Radomír (57´8 Černohorský Michal), 13 Chimiák Petr; náhradníci: 17 Kotas Karel;
trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Lovčice
22 Jedovnický Zdeněk – 2 Hála Roman, 4 Přikryl Adam (64´17 Svoboda Jakub),
5 Beker Pavel (68´14 Drápal Michal), 6 Machálek David (80´3 Horáček Josef),
7 Maniatis Fotis, 8 Šimeček Roman ©, 10 Maruška Milan, 15 Rezek Jakub,
16 Polcr Jan, 19 Šprta Tomáš; trenér: Chromý Jiří; vedoucí mužstva: Fric Marek

V první půli jsme po počátečním oťukávání vstřelili vedoucí branku již v 5´, kdy po přihrávce Milana Marušky skóroval křižnou střelou Adam Přikryl. Poté jsme se snažili kombinací překonat obranný val domácích, ale scházela nám trpělivost nebo jsme si přesně nepřihráli. Domácí útočili ojediněle, ale zato nebezpečně. Hlavně dlouhá autová vhazování až před bránu a snaha prosadit se hlavou nám komplikovala život. V poločasové přestávce došlo k menšímu hromobití, protože hned na záčátku druhého dějství ve 47´ přišel gól na 0:2, jehož autorem byl Maniatis Fotis po nezištné přihrávce Adama Přikryla. Za dvě minuty nato se prosadil po narážečce od Honzy Polcra znovu Adam Příkryl a bylo už 0:3. V 62´ si tato dvojice zopakovala akci a Adam Přikryl svým třetím gólem na 0:4 definitivně zlomil odpor Nenkovic. V 85´ skóroval Roman Hála po narážečce od Jakuba Rezka na 0:5. Na hřiště přišel i Josef Horáček místo Davida Machálka a hned z první akce zvýšil na 0:6 po nahrávce Milana Marušky. V předposlední minutě jsme měli ještě výhodu pokutového kopu, ale Honza Polcr poslal míč jen do tyče domácí branky.