Dorost naplno bodoval po výhře nad Vlkošem

Nenkovice – Jako jediný dokázal o víkendu naplno bodovat pouze dorost. Ten na domácím pažitu hostil Vlkoš, který je v tabulce předposlední. Sokol na tom není o mnoho lépe, ale 11. místo jej pasovalo do role favorita. Na hřišti to domácí jen potvrdili a po výsledku 3:0 slaví šestou výhru v sezóně.

 

III. třída dorost – 21.kolo

TJ SOKOL NENKOVICE – TJ SOKOL VLKOŠ 3:0 (2:0)
Branky: 2´Planeta Ondřej, 15´Pánek Ondřej, 65´Černohorský Michal
Fauly: 11:5
Rohy:
6:3
ŽK:
1:0; 90´Černohorský Michal
ČK:
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Jiří (Žeravice)
Pomezní rozhodčí: Raus Josef (Nenkovice) – Novosad Miroslav (Vlkoš)
Sestavy:
Nenkovice
1 Staněk Tomáš – 2 Svoboda František, 3 Polášek Patrik (34´13 Vala Tomáš),
4 Zálešák Roman, 5 Pánek Ondřej (71´14 Hlaváč Pavel), 6 Slížek Michael,
7 Planeta Ondřej, 8 Kučera František, 9 Lefner Vladimír ©, 10 Rauš Jakub
(79´15 Štos Pavel), 11 Černohorský Michal; Náhradníci: 12 Slabák František;
trenér: Hofírek Josef; vedoucí mužstva: Slížek Josef
Vlkoš
1 Krýsa Jan © – 2 Gajdošík Petr, 4 Kuře Antonín, 6 Vašíček Martin, 7 Vrána Jan,
9 Černý Jan, 10 Holek Jan (67´3 Chytil David), 11 Chytil Petr (34´15 Harazim Patrik),
13 Ott Lukáš (76´5 Kolaja Bronislav), 14 Lunga Pavel, 16 Novosad Lukáš;
trenér: Kůřil Pavel; vedoucí mužstva: Lunga Vítězslav

Komentář utkání:
Dorost podal v domácím zápase opět velmi solidní výkon. Zaslouženě zvítězil nad Vlkošem a odčinil tak prohru z minulého kola, kdy neuspěl v Mikulčicích. Tentokrát jsme soupeře zaskočili blesku rychlým gólem. Spolupráci Franty Svobody a Ladika Lefnera, stoprocentně využil Ondra Planeta a posílá náš tým přesnou technickou střelou do vedení 1:0. Po nepovedených střelách Michala Černohorského a Ladika Lefnera, dáváme důležitý druhý gól. Obránce Ondra Pánek se cca z 20m parádně opřel do míče, milimetrově přesná rána zapadla od tyče za záda brankáře Krýsy 2:0. I nadále jsme byli aktivnějším týmem na hřišti. Dvakrát nebezpečně zahrozil Kuba Rauš. Nejprve svůj individuální průnik do pokutového území posílá nad bránu, stejně tak končí rána z otočky ve vápně po autovém vhazování Michaela Slížka. Hostující Vlkoš v první půli vyslal na naši bránu snad pouze jednu střelu v podání Kuře, se kterou si Tomáš Staněk hravě poradil. Před odchodem do kabin nebezpečně střílí po samostatném průniku Kuba Rauš, gólman hostí Krýsa dokázal míč vyrazit. Následnou dorážku Ladika Lefnera zblokovali obránci Vlkoše. Do druhé půle vstoupili lépe hosté. Sólový únik P. Lungy zneškodnil včasným výběhem z brány Tomáš Staněk. Hned vzápětí se snaží osamocený J.Černý v dobré pozici lobovat Tomáše, neúspěšně. Prudkou ránu Kuby Rauše ze strany hřiště vyboxoval Krýsa z brány. Po rohovém kopu Tomáše Valy a přesné hlavičce Michala Černohorského již skórujeme, míč se odráží od tyče za záda bezmocného brankáře 3:0. Tvrdá rána v podání vlkošského L.Otta končí na břevně naší brány. Gólem neskončila ani střela Michaela Slížka, kterou s jistotou chytá kapitán Krýsa. V závěru jsme si vítězství s přehledem pohlídali a utkání v klidu dohráli.