Menu Zavřeno

O výhře Bukovan rozhodl hattrickem Čada

Nenkovice – Muži v prvním jarním kole přivítali na domácím hřišti Bukovany, které venku ještě nebodovaly. Domácím se zápas vůbec nepovedl, zatímco hosté dali soupeři lekci z produktivity. Sokol zahrával až dvacet rohových kopů, ale ze standartních situací nic nevymyslel. Bukovany naopak v zápase vytěžily z minima maximum. Mužem zápasu byl Miroslav Čada, který si připsal hattrick.

III.A třída – 15.kolo

TJ Sokol NENKOVICE – TJ Družba BUKOVANY 0:3 (0:1)

Pomezní rozhodčí:
Kostrhoun Jiří (Nenkovice) – Horňák Libor (Bukovany)
Sestavy:

Nenkovice
1 Blažek František (19´16 Staněk Tomáš) – 2 Mezihorák Jakub, 3 Doležal Petr,
5 Frelich David, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Vaďura Martin
(60´4 Raus Daniel), 10 Wagner Michal (61´15 Mezihorák Tomáš), 11 Košulič Petr ©,
13 Chimiák Petr; Náhradníci: 12 Černohorský Michal, 14 Lefner Vladimír, 17 Kotas Karel;
trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Bukovany
1 Koutný Pavel – 2 Chromý Patrik (30´12 Vančík Jakub), 4 Boček Štěpán,
5 Fila Jaroslav, 6 Kolínek Robert ©, 7 Gažák Štěpán, 8 Kratochvíla Kamil
(63´13 Žandovský Jan), 10 Čada Miroslav (81´9 Hampl Pavel), 11 Vašíček Petr,
14 Polášek Lukáš, 15 Fridrich Martin; Náhradníci: 16 Měsíček Jakub;
trenér: Měsíček Karel, asistent trenéra: Horňák Václav, vedoucí mužstva: Daněk Kamil

Komentář utkání:
Hned v první minutě se dostal do vyložené šance Radim Stehno, prudkou střelu z bezprostřední blízkosti dokázal gólman Koutný senzačně vykopnout z brány. V desáté minutě přišel po nastřelené ruce přímý kop hostí z hranice velkého vápna, Čada míří přesně k tyči a posílá Družbu rychlým gólem do vedení 0:1. Ve dvacáté minutě skončilo smolně utkání pro brankáře Frantu Blažka, po jednom ze soubojů ve vápně si poranil rameno a do brány musel nastoupit dorostenec Tomáš Staněk. Přestože jsme měli v prvním poločase míč povětšinu času pod kontrolou, nedokázali jsme se gólově prosadit. Obrovský závar před bránou a následná série střel ztroskotala na gólmanovi hostí. Gólem bohužel neskončila ani krásná akce, kterou zakončil ve vápně Michal Wagner hlavou nad bránu. Když v závěru první půle výrazně neohrozil výborného gólmana Koutného ani přímý kop Davida Pospíšila, odcházelo se do kabin za jednogólového vedení hostujících Bukovan. Ve druhém poločase hned po třech minutách hry orazítkoval z 18m Martin Vaďura střelou z voleje tyčku hostující brány. Následná prudká střela z kopačky Kuby Mezihoráka si cestu do brány také nenašla. Náš tlak minutu od minuty sílil a Bukovany odvrací sérii snad šesti rohů v řadě, převahu však nemůžeme přetavit v kýžený gól. Naopak ojedinělá akce v podání hostí končí gólem, osamocený Čada z velkého vápna podruhé skóruje 0:2. V závěru utkání jsme se pokusili s výsledkem ještě něco udělat a otevřeli hru. Naopak místo korigování výsledku přišli dvě obrovské šance v podání koho jiného než Čady, ten druhou v pořadí s přehledem proměnil a završil duel hattrickem 0:3. Družba nám opět udělila tvrdou lekci z produktivity. Kdo byl přítomen na podzimním utkání v Bukovanech, dá určitě za pravdu.