Muži utrpěli další debakl, výsledek opět 6:0

Dubňany – Po týdnu se zrodil na hřišti opět stejný výsledek. V Dubňanech nastoupil Sokol v pozici outsidera a po devadesíti minutách se to potvrdilo i výsledkově. Skóre 6:0 hovoří za vše. Nenkovice jsou zatím nejslabším celkem soutěže a po dalším výprasku se ještě více přikrčily na dně tabulky. Hosté navíc zápas dohrávali po vyloučení Černohorského jen v deseti a počtvrté za sebou nedokázali skórovat.

III.A třída – 12.kolo

FK Baník Dubňany “B” – TJ Sokol Nenkovice 6:0 (4:0)
Branky:
16´+ 19´+ 77´Šalša Pavel, 11´Skřivánek Igor, 30´Binder Roman z PK, 54´Dohnálek Milan
Fauly: 11:12; Rohy: 7:10; ŽK: 2:2; 9´Dohnálek Milan, 40´Vymyslický Robert – 29´Frelich Roman, 74´Chimiák Petr; ČK: 0:1; 83´Černohorský Michal; HR: Kočiš Jakub (Sudoměřice);
AR:
Kratochvíla Zdeněk (Dubňany) – Kuchař František (Nenkovice);
Sestavy:
Nenkovice
1 Staněk Tomáš – 2 Mezihorák Jakub, 3 Doležal Petr, 4 Raus Daniel (46´9 Slováček Stanislav),
5 Mezihorák Tomáš, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David (75´12 Horák Radomír), 8 Frelich Roman,
10 Vančík Jakub (44´14 Vlasák René), 11 Černohorský Michal, 13 Chimiák Petr ©;
trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Dubňany “B”
1 Kryštof Vojtěch – 2 Foltýn Tomáš, 3 Příkazský Tomáš, 4 Dohnálek Marek, 5 Šimek Josef
(60´12 Šťastný Josef), 6 Skřivánek Igor ©, 7 Binder Roman, 8 Vymyslický Robert, 9 Doruška
Radek, 10 Šalša Pavel, 15 Dohnálek Milan (71´13 Botoš Gabkia); Náhradníci: 11 Ševela Pavel,
17 Cízler David; trenér: Měchura Miroslav; vedoucí mužstva: Vymyslický Oldřich

komentář utkání:
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali na hřiště rezervního týmu Dubňan. Baník v letošní sezoně patří mezi týmy z popředí tabulky a doposud jako jediný tým soutěže neztratil v domácím prostředí ani bodík. Naopak Nenkovice se momentálně nachází v situaci zcela odlišné a s bilancí šesti utkání v řadě bez plného bodového zisku uzavírají tabulku. Do utkání nenastoupili díky zranění kapitán Košulič, Marada a Wagner. Do brány se postavil i přes zdravotní problémy Tomáš Staněk. Hned v úvodu jsme si vytvořili obrovskou šanci a mohli jít do vedení. Tu však trestuhodně spálil po přesné přihrávce Davida Pospíšila, před bránou osamocený Radim Stehno. V zápětí kapitán domácích Skřívánek využil důrazu a centr do vápna dorazil do brány 1:0. Další trefu přidal z přímého kopu Šalša, když míč proletěl zdí a zapadl za záda Tomáše Staňka 2:0. Tentýž hráč za další tři minuty opět skóruje a proměňuje sólový průnik naší zkoprnělou obranou 3:0. Čtvrtý gól padl z penalty po faulu Romana Frelicha, přestože k zákroku nedošlo v pokutovém území (viditelnost lajnování takřka nulová) rozhodčí Kočiš byl nekompromisní 4:0. To ještě podržel náš tým Tomáš, když zneškodnil skvělým zákrokem další Šalšovu tutovku. V samém závěru první půle zastavil Vymyslický nešetrným zákrokem průnik Vančíka a přivodil našemu útočníkovi zranění. Pro Kubu tak třetí utkání po příchodu do Vichru bohužel předčasně skončilo. Ve druhé půli se hra více vyrovnala, góly však stříleli opět pouze domácí. Pátý gól přidal po rohovém kopu Šalši, hlavou důrazný Dohnálek 5:0. Naše šance v podání Tomáše Mezihoráka a Standy Slováčka však zůstaly nevyužity. Poslední trefa Baníku přišla jak jinak z kopačky Šalše, jenž přesně zatočil míč z přímého kopu do brány a zpečetil hattrickem vysoké vítězství Baníku 6:0. Koncovku utkání jsme po vyloučení Michala Černohorského dohrávali v deseti hráčích. Do konce podzimní části zbývají sehrát poslední dvě utkání, ve kterých musíme vybojovat tolik potřebné body.