Muži si z Bojanovic odváží bezbrankovou remízu

Dolní Bojanovice – Už v sobotu odehráli svůj zápas ve III.třídě muži Nenkovic, kteří zavítali do Dolních Bojanovic. V souboji šestého a devátého týmu tabulky se čekal vyrovnaný zápas a to se také potvrdilo. Za celých devadesát minut se ani na jedné straně nedokázali střelci prosadit a zápas tak skončil bezbrankovou remízou. Nenkovice už nedokázali skórovat ve druhém zápase za sebou.

III.A třída – 8.kolo

TJ Dolní Bojanovice – TJ Sokol Nenkovice 0:0

Fauly: 21:13
Rohy:
Žluté karty:
2:2; 15´Veselý Martin, 88´Janů Pavel – 15´Dozbaba Jan, 28´Vaďura Martin
Červené karty:

Hlavní rozhodčí:
Voříšek Patrik (Milotice)
Pomezní rozhodčí:
Račický Michal (D. Bojanovice) – Raus Josef (Nenkovice)

1 Blažek František – 2 Mezihorák Jakub (71´16 Pospíšil Daniel), 3 Vaďura Martin, 4 Raus Daniel
(66´15 Horák Radomír), 5 Frelich David, 6 Stehno Radim (46´13 Chimiák Petr), 7 Pospíšil David,
8 Frelich Roman, 9 Kuchař František ©, 10 Wagner Michal, 11 Dozbaba Jan; Náhradníci:
14 Valenta Radek; trenér: Pecár Josef; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
D. Bojanovice
1 Osička Zdeněk – 3 Veselý Martin, 4 Smrž Radek, 5 Vojáček Ladislav, 7 Řezáč Aleš, 8 Půlkrábek
Pavel, 9 Makudera Josef ©, 10 Mráka Michal, 11 Misař Martin (60´6 Janů Pavel), 13 Bohun Martin
(57´12 Veselý Tom), 14 Pospíšil Martin (74´16 Štyglic Aleš); Náhradníci: 15 Bohun David;
trenér: Zhříval Jiří; vedoucí mužstva: Zhříval Ladislav

Komentář utkání: V Dolních Bojanovicích o víkendu probíhalo hodové veselí. Výkop mistrovského utkání byl tedy naplánován na sobotní odpoledne. Dolním Bojanovicím patřil začátek utkání a v prvních patnácti minutách vyslali na bránu Nenkovic několik nebezpečných střel, jedné z nich a to z kopačky Půlkrábka zabránil v cestě do brány skvělým zákrokem Franta Blažek, jenž vytáhl míč na rohový kop. Postupem času se hosté dostávali více do hry. Kvality domácího gólmana prověřil jako první Radim Stehno. Razantní přímý kop ze strany hřiště (18m) Osička vyboxoval z brány do bezpečí. Dalšímu střeleckému pokusu Radima chybí po přihrávce Romana Frelicha přesnost. Když nedokázal přímý kop Davida Pospíšila nasměrovat v dobré pozici za záda domácího brankáře Franta Kuchař, odcházelo se do kabin za bezbrankového výsledku. Druhá půle odstartovala přímým kopem po faulu na Michala Wagnera. Povedenou střelu z kopačky Davida Pospíšila však dokázal Osička vytáhnout z brány na rohový kop. V šedesáté minutě přišla největší příležitost domácích, po závaru před bránou zakončili domácí míč z bezprostřední blízkosti do břevna, následná dorážka končí vedle brány. Do konce utkání ještě prověřili pozornost gólmanů přímé kopy domácího Makudery a jednoho z nejlepších hráčů hostujícího Sokolu Davida Pospíšila. David měl také poslední možnost skórovat. Rychlou akci po spolupráci s Petrem Chimiákem, zakončil ze strany hřiště razantní střelou. Osička byl i tentokrát na správném místě a míč vytěsnil skvělým zákrokem mimo bránu. Utkání které nenabídlo příliš fotbalové krásy, tak skončilo bezbrankovou remízou. Nenkovice  po druhé za sebou nevyšli na hřištích soupeřů naprázdno. Po Násedlovicích si odváží jeden bodík i z Dolních Bojanovic.