Dorost na hřišti posledního inkasoval osm branek

Kostelec – Na hřišti v Kostelci vyběhli k dalším bojům o mistrovské body dorostenci Nenkovic, soupeřem jim byl poslední Vlkoš. Hosté přijeli k zápasu v roli mírného favorita, ale na trávníku to byli domácí, kteří udávali tempo. První poločas byl ještě vyrovnaný a skončil jen 2:1. Ve druhé půli už stříleli jen domácí a přidali dalších šest branek. V konečném výsledku z toho byl debakl 8:1. Vlkoš získal první body v soutěži, Nenkovice si připsaly šestou porážku za sebou.

III.třída dorost – 8.kolo

TJ Sokol Vlkoš – TJ Sokol Nenkovice 8:1 (2:1)
Branky:
18´, 34´, 48´, 68´, 72´, 80´, 83´, 86´;
Burger David 5x, Holek Jan 2x, Vrána Jan – 15´Kučera František
Fauly:
3:4
Rohy: 12:6
Žluté karty:
Červené karty:
Hlavní rozhodčí: Mezihorák Josef (Vracov)
Pomezní rozhodčí: Lunga Vítězslav (Vlkoš) – Slížek Josef (Nenkovice)

Vlkoš
1 Krýsa Jan © – 2 Gajdošík Petr, 3 Kuře Antonín, 6 Harazim Patrik, 7 Vrána Jan, 8 Rajsigl Ivo,
10 Holek Jan, 11 Burger David, 14 Lunga Pavel, 15 Vašíček Martin, 16 Novosad Lukáš;
Náhradníci: 4 Vachutka Tadeáš, 5 Kolaja Bronislav, 9 Šopák Jan, 12 Chytil David;
trenér: Kůřil Pavel; vedoucí mužstva: Novosad Miroslav

Komentář utkání: Dorostenci zajížděli v sobotu dopoledne k mistrovskému utkání do Kostelce, kde je čekal souboj s aktuálně posledním týmem tabulky Vlkošem. Hned první střelecký pokus Nenkovic končí gólem. Přízemní střela Franty Kučery z 18m zapadla přesně k tyči bezmocného gólmana Vlkoše. Bohužel pro zbytek utkání to byla první a také poslední radost hostujícího týmu. Vlkoš hned záhy vyrovnal, nákop od půlící čáry pohodlně zpracoval zcela osamocený střední útočník a střílí gól. Nenkovice zahrozily dvěma přesnými centry Kuby Rauše. Michal Černohorský respektive Ondra Planeta míří hlavou nepřesně. Sérii chyb v obraně, trestá Vlkoš druhým gólem. Míč se odráží od tyče za Tomášova záda. V závěru první půle přišly ještě šance na obou stranách. Rohový kop Nenkovic si domácí téměř srazili do vlastní brány. Na druhé straně vyložená šance Vlkoše, jistému gólu zabránil bravurním zákrokem Tomáš Staněk. Do 70´minuty domácí přidali ještě dva góly, první po přehození Tomáše, druhý z bezprostřední blízkosti po krásné kombinaci na jeden dotek. Opět však přišel stejně jako v utkání s Blatnicí závěrečný tragický patnácti minutový úsek, ve kterém se necháme od soupeře totálně přejet. Vlkoš nám tak nemilosrdně přibalil na cestu ještě další čtyři góly. Utkání, ze kterého se musíme rychle oklepat a připravit se na další mistrák.