Muži otočili zápas v Bohuslavicích a získali další tři body

Bohuslavice (+VIDEO) – Nenkovice se dál bijí o záchranu v soutěži. V nedělním zápase na hřišti Bohuslavic sice po prvním poločase hosté prohrávali o gól, ale po přestávce vývoj utkání otočili. Po trefách Franty Kuchaře a Radima Stehna vyhrály Nenkovice 2:1 a na jaře ještě neprohrály a získaly sedmý bod.

19.kolo (III.A třída)

Sokol Bohuslavice – TJ Sokol Nenkovice 1:2 (1:0)
Branky:
3´Vykouk Radek – 81´Kuchař František, 85´Stehno Radim
Fauly: 14:8; Rohy: 4:16; ŽK: 1:0; 68´Horáček Josef; ČK: –;
HR:
Strmiska Miloš (Ždánice); AR: Sušánek Marcel (Bohuslavice) – Hrabal Jiří (Nenkovice)
Bohuslavice
1 Grufík Marek – 2 Pařízek Robert, 3 Horáček Josef, 4 Bábíček Martin, 5 Kopčil Josef,
6 Posolda Tadeáš (63´16 Horáček Pavel), 7 Vykouk Radek (88´15 Šimeček Jan),
8 Chvátal Jaroslav, 9 Indruch Michal, 10 Krýsa Miroslav ©, 11 Bednařík Martin
(90´+ 1´13 Strmiska Lukáš); Náhradníci: 12 Lebduška Jiří, 14 Vykouk Karel,
20 Mastný Josef; trenér: Hlaváč Josef; vedoucí mužstva: Bavlnka Robert

komentář utkání: Před utkáním v Bohuslavicích snad nikdo nepochyboval o tom, že svého soupeře bez větších potíží porazíme, opak byl ale pravdou. Stejně jako v předchozích duelech i tentokrát pouštíme soupeře do vedení. Začátek jsme bohužel absolutně nezvládli, naši pasivní hry a chybné rozehrávky domácí blesku rychle využívají ke vstřelení vedoucího gólu. Přesnou přihrávku po úniku Krýsy, zakončil před bránou osamocený R. Vykouk 1:0. Naše zvýšená aktivita a řada dobrých příležitostí však do konce první půle vyrovnání nepřinesla. Jako první a hned dvakrát po sobě nebezpečně zahrozil Lukáš Bittó. Na brankáře Grufíka však ani jednou nevyzrál. Po přihrávce Matěje Zálešáka se objevil ve vyložené šanci David Pospíšil, ráně z jeho kopačky chybí přesnost. Matěj měl na hlavě další dva góly, zejména hlavičce po rohu Davida Pospíšila chybí milimetry. Domácí nakonec těsné vedení uhájili a do kabin tak odchází spokojenější. Naše převaha ve druhé půli s ubíhajícím časem graduje. Obranný val Bohuslavic v čele s gólmanem Grufíkem, neuvěřitelně odolává našemu tlaku. Počet zmařených příležitostí roste. Gól ne a ne přijít. Matějovu prudkou ránu z otočky vytěsnil skvělým zákrokem Grufík. Mimo Davida Pospíšila, míří do tyče z přímého kopu také Honza Polcr. Výborný výkon Grufíka podpořili zarputile bránící spoluhráči, kteří řadu střeleckých pokusů dokázali úspěšně zblokovat. Trenér Slováček v závěru ještě více podpořil naši ofenzívu vysunutím stopera Franty Kuchaře. Právě kapitán Nenkovic dokázal po autovém vhazování Honzy Polcra a následném závaru před bránou dopravit míč za záda Grufíka 1:1. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, takřka z totožné situace se do černého trefuje Radim Stehno 1:2. Mužstvo Nenkovic bojovalo do poslední minuty, ukázalo svoji vnitřní sílu i fyzickou připravenost. V závěrečných deseti minutách otočilo nepříznivý vývoj zápasu a strhlo vítězství na svoji stranu. Ze hřiště soupeře si tak nakonec odvážíme velmi cenné tři body.