Muži A vybojovali ve Vracově bod

Vracov – První tým Nenkovic zavítal k dalšímu mistrovskému zápasu do Vracova, který ještě loni hrál o soutěž výš. Hosty poslal do vedení Polcr a Sokol dlouho myslel na tři body. Stejně jako minulé utkání ztratil zápas sedm minut před koncem, kdy se Vracovu podařilo srovnat.

 

Okresní přebor – 2.kolo

FC Vracov – TJ Sokol Nenkovice 1:1 (0:1)
Branky:
83´Řihák Jakub – 27´Polcr Jan
Fauly: 13:10; Rohy: 2:7; ŽK: 2:2; 26´Kocurek Zbyněk, 85´Loprais Šimon
– 58´Pospíšil David, 82´Černohorský Martin
;
ČK: ; HR: Volf Rudolf (Kyjov);
AR:
Jahoda Jiří (Bohuslavice), Pospíšil Zdeněk (Nenkovice); Sestavy:
Nenkovice
17 Doležal Petr – 4 Raus Daniel, 5 Kováč Peter, 7 Pospíšil David,
8 Černohorský Martin, 9 Kuchař František, 11 Černohorský Michal,
13 Chimiák Petr, 14 Vlasák René, 15 Vaďura Martin, 16 Polcr Jan ©;
trenér: Píštěk Antonín; vedoucí mužstva: Kotas Zdeněk
Vracov
1 Linhart Radek – 3 Machala Petr ©, 4 Zálešák David, 6 Tesař Bronislav,
7 Mlček Rostislav, 8 Kudlík Tomáš, 9 Loprais Šimon, 11 Mezihorák Ivo
(77´10 Řihák Jakub), 12 Vašina Tomáš, 13 Kocurek Zbyněk, 15 Kadleček
Stanislav; Náhradníci: 2 Chovanec Bronislav; trenér: Kudlík Jiří ml.;
asistent trenéra: Chovanec Bronislav; vedoucí mužstva: Kudlík Jiří st.

komentář utkání:
Po domácím nevydařeném utkání s Uhřicemi jsme zajížděli na horkou půdu do Vracova, ve slátané sestavě,
bez náhradníků. Z různých důvodů chybělo hned šest hráčů základní sestavy. Soupeř, který hrál v loňské sezoně krajskou soutěž, vstoupil do okresního přeboru vítězně. V utkání proti KENu Veselí jasně dominoval a zaslouženě si po výhře 4:0 odvezl ze Zarazic všechny body. První poločas příliš gólových šancí nepřinesl a převážně se hrálo mezi oběma šestnáctkami. Nejprve
zahrozil Vracov dalekonosnou ránou Machaly, která zazvonila na břevno naší brány. Následná standardní situace v podání kapitána Honzy Polcra, překvapila nejenom brankáře Linharta, ale i všechny přítomné diváky 0:1. Nenkovice hrály trpělivě ze zabezpečené obrany a spoléhaly na brejkové situace, což na domácí platilo. Jediného útočníka Martina Černohorského skvěle doplňoval neúnavný David Pospíšil. Ten se také dostal do slibné šance, místo průniku do vápna se však unáhlil a zakončil míč nad bránu. Ve druhé půli měl po individuální akci druhý gól na kopačce Daniel Raus, z bezprostřední blízkosti však brankáře Linharta nepřekonal. Rozhodující ránu mohl zasadit soupeři po úniku Martin Černohorský. Nepovedený pokus o lob stačil brankář Linhart vytěsnit na rohový kop. Sedm minut před koncem utkání tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu. Přímý kop propadl za naši obranu, čehož využil střídající Řihák a dorazil míč do brány 1:1. Ve Vracově odchytal premiérové utkání v okresním přeboru brankář Petr Doležal. Mužstvo Nenkovic posílil pro fanouška „Vichru“ dobře známy Peter Kováč, jehož transfer se dořešil těsně před utkáním. Přestože naskočil „do rozjetého vlaku“ bez patřičné přípravy, odehrál na postu záložníka výborný zápas. Trenér Píštěk zvolil pro utkání správnou taktiku, kterou hráči dodrželi. Domácí tým těžko hledal zbraň na dobře organizovanou defenzívu, navíc naše hra na brejky dělala domácím nemalé problémy.

Komentáře k článku

vložte komentář