Menu Zavřeno

Muži A porazili Ždánice o tři góly

Domácí utkání proti Ždánicím Sokol zvládl a zvítězil 4:1. O branky vítězů se podělila hned čtveřice hráčů. V první půli se trefil Radim Stehno a Franta Kuchař, po přestávce přesně zamířili Peter Kováč z penalty a čtvrtou trefu přidal David Pospíšil.

 


Okresní přebor – 22.kolo

TJ Sokol Nenkovice – TJ KOVO Ždánice 4:1 (2:0)
Branky: 4´Stehno Radim, 45´Kuchař František, 58´Kováč Peter (PK),
60´Pospíšil David – 48 Andresík Michal; Fauly: 13:12; Rohy: 8:3;

ŽK:
4:4; 18´Pospíšil David, 35´Kuchař František, 40´Raus Daniel,
72´Hrabal Tomáš – 5´+ 72´Klíč David, 57´Ruban Radek, 58´Hrbotický
Pavel;
ČK: 0:1; 72´Klíč David; HR: Lukáš Pavel (Uherský Ostroh);
AR:
Vojtek Lukáš (Vnorovy), Zálešák Petr (Nenkovice);
Sestavy:
Nenkovice

17 Schöfr Pavel – 2 Mezihorák Jakub, 5 Kováč Peter, 6 Stehno Radim ©,
7 Pospíšil David (81´13 Zálešák Pavel), 9 Kuchař František (83´4 Linzer Boris),
10 Zálešák Matěj, 11 Raus Daniel, 12 Hrabal Tomáš (75´15 Kludák Lukáš),
14 Pospíšil Daniel
, 18 Mikeska Tomáš
; Náhradníci: 1 Zálešák Marek ;
trenér: Zálešák Marek; asistent trenéra: Polcr Jan;
vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

Ždánice
20 Ruban Martin – 2 Hrbotický Pavel, 3 Lánc Petr ©, 4 Bimka Michal
(38´13 Doupovec Rostislav), 5 Ruban Petr, 6 Ruban Radek (81´15 Horňák
Marek), 7 Handlíř Petr, 8 Kopeček Vojtěch, 9 Komárek Tomáš, 10 Klíč David,
11 Horňák David (25´14 Andresík Michal); Náhradníci: 12 Ondříšek Jiří,
16 Pavlech Martin; vedoucí mužstva: Beker Zbyněk

komentář utkání:
Po čtrnáctidenní odmlce se fotbalisté Nenkovic představili v domácím prostředí. Papírovým favoritem střetnutí byly hostující Ždánice, soupeř nacházející se na opačném pólu tabulky. Oproti minulému střetnutí se vrátili do sestavy Radim Stehno i Tomáš Hrabal. Naopak chyběli potrestaný Roman Frelich a také Honza Polcr, pro kterého z důvodu operace třísla již bohužel sezona předčasně skončila. Hosté pak nejvíce postrádali kanonýra týmu Snášela, který se musel smířit pouze s rolí diváka. Hned v úvodu zaskočil naši obranu Handlíř a jen díky skvělému zákroku brankáře Pavla Schöfra jsme neinkasovali. Nedáš, dostaneš! Sám faulovaný Radim Stehno naložil se standardní situací nejlépe jak mohl a poslal domácí “Vichr” do vedení 1:0. Hostující Kovo však nesložilo zbraně. Šanci Davida Horňáka včasným výběhem a skvělým zákrokem vychytal Schöfr. Na druhé straně se činil Daniel Raus, jenž r
azantní ránou z 18 metrů vyprášil rukavice Martina Rubana. Vyrovnání viselo ve vzduchu po průniku a přihrávce Handlíře, neobsazený Radek Ruban v obrovské šanci nedokázal propálit míč do brány. Po přímém kopu Petera Kováče tak zakončil první půli přesnou hlavičkou Franta Kuchař 2:0. Úvodní minuty druhé části patřili hostujícímu Kovu. Ve zmatku před naší bránou se nejlépe zorientoval střídající mladíček Andresík a snížil na rozdíl jednoho gólu 2:1. Hráči Sokolu zvýšili aktivitu. Nákop do vápna nedokázal zkrotit mezi tři tyče Franta Kuchař. Stejně tak po centru Davida Pospíšila pálí bez přípravy vedle brány Matěj Zálešák. O osudu utkání rozhodly dva slepené góly v rozmezí dvou minut. Nejprve po faulu Hrbotického na Dana Rause odpískal rozhodčí pokutový kop. Přestože gólman M. Ruban vystihl stranu a míč rukou zasáhl, penalta z kopačky Petera Kováče skončila v bráně 3:1. Vzápětí přišel nejkrásnější okamžik utkání a spolupráce dvojice hráčů Radim Stehno, Matěj Zálešák. Osamocený David Pospíšil před bránou Kova dostal od Radima přihrávku jako na zlatém podnose a s přehledem zpečetil naše vítězství 4:1. V průběhu duelu úřadoval hlavní rozhodčí Lukáš, který v karetní rošádě vytáhl z kapsy také červenou, když utkání nedohrál hostující Klíč. Přes několik slibných příležitostí na obou stranách se již diváci gólů nedočkali.