MS lékařů: Češi přes Austrálii nepostoupili, vypadli na penalty

Smolně skončilo MS ve fotbale lékařů pro český tým. Ve čtvrtfinále Češi vypadli s Austrálií na pokutové kopy, když v základní hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1. Na vedoucí gól našich, který padl dvě minuty před koncem, soupeř odpověděl v poslední minutě. V penaltách už byla Austrálie šťastnější a postupuje.

ČESKÁ REPUBLIKA – AUSTRÁLIE 1:1 (0:0); PK: 3:4
Branky: 78´Hladiš Petr – 80´1:1

5´Centr Jana Němce skvěle vracel Petr Hladiš, Marek Fiala trestuhodně minul na malém vápně!

8´Trestný kop Austrálie, Jan Drugda vyráží na roh!

10´Jan Němec proti noze Ladislava Šindeláře, jeho přesnou střelu k tyči na čáře vyrazil neuvěřitelně obránce Austrálie!

18´Akce středem po ose Pavel Buchvald, Ladislav Šindelář a Marek Fiala z boku sám na gólmana, těsně minul!

30´Adam Nedvěd tísněn sám před brankářem, dává těsně vedle!

33´Střela Romana Hály k tyči, gólman Austrálie stále neprůstřelný.

37´Velký tlak českého týmu, několik centrů, nejnebezpečnější od Jakuba Šedivého, bohužel gólem neskončil.

40´Skončil první poločas

50´Gólová šance Austrálie, střelu po zemi skvěle Jan Drugda chytá!

60´Skvělý centr Martina Bořkeho v závaru těsně ukopl obránce Austrálie!

63´Střela Austrálie těsně vedle levé tyče!

67´Další centr Martina Bořkeho nebezpečné hlavičkuje David Kintr.

78´Česko právě vstřelilo branku 1:0!
Autorem branky je PETR HLADIŠ.
Centr z levé strany od Jana Němce chytře usměrnil Petr Hladiš!

80´Austrálie právě vstřelila branku 1:1!
Poslední roh utkání, hlavička hráče Austrálie končí v brance.

80´Konec zápasu

PK proměnili: Šindelář Ladislav, Nachtnebl Luboš, Hála Roman; neproměnili: Čapek Roman, Hladiš Petr