Dorost v domácím zápase vyhořel

Nenkovice (+VIDEO) – Dorostenci se představili v dalším mistrovském zápase na domácím trávníku, jejich soupeřem byly Dolní Bojanovice. Soupeř o své výhře rozhodl již v prvním poločase, kdy vstřelil všechny čtyři góly. Hattrickem se prezentoval Zdeněk Kuchyňka. Sokol tak prohrál i své druhé jarní utkání a připsal si sedmou porážku v sezóně.

III.třída – 17.kolo

TJ Sokol Nenkovice – TJ Dolní Bojanovice 0:4 (0:4)
13´+ 17´+ 21´Kuchyňka Zdeněk, 27´Siwiec Jakub
Fauly: 12:4; Rohy: 10:2; ŽK: 1:0, 46´Pánek Ondřej; ČK: ;
HR: Dospiva Patrik (Kelčany); AR: Kuchař František (Nenkovice), Prčík Pavel (D.Bojanovice)

1 Svatoň Patrik – 2 Spěvák Robert, 3 Zálešák Roman, 4 Linzer Boris,
5 Pánek Ondřej, 6 Kotas Lukáš, 9 Lefner Vladimír, 11 Černohorský Michal