Dorost s lídrem nebodoval a odjíždí s porážkou 2:0

Veselí nad Moravou – Dorost nastoupil v sobotu proti dosavadnímu lídrovi soutěže a ostudu rozhodně neudělal. KEN zatím kraluje III.třídě dorostu a bez zaváhání okupuje první místo. Sokol si připsal sice porážku o dvě branky, ale dokázal se soupeřem držet krok a i nadále se drží v popředí tabulky.

III.třída dorost – 4.kolo

KEN Veselí nad Moravou – TJ Sokol Nenkovice 2:0 (0:0)
Branky : 74´Mareček Patrik, 88´Vojtek Lukáš
Fauly: 5:8
Rohy: 7:1
Žluté karty: 0:2; Slížek Michael, Černohorský Michal
Červené karty: —
Hlavní rozhodčí:
Stávek Milan (Hodonín)
Pomezní rozhodčí: Šopík Břetislav (Veselí nad Moravou)Slížek Josef (Nenkovice)

1 Staněk Tomáš – 2 Svoboda František, 3 Polášek Patrik, 4 Zálešák Roman
(46´12 Planeta Ondřej), 5 Pánek Ondřej, 6 Slížek Michael, 7 Vala Tomáš,
8 Stehno Marek, 9 Lefner Vladimír ©, 10 Kučera František, 11 Černohorský Michal;
trenéři: Hofírek Josef, Slížek Josef; vedoucí mužstva: Kučera Jaroslav
KEN Veselí nad Moravou
1 Brazdík Miroslav – 2 Tobiáš Zdeněk, 3 Tomeček Roman ©, 4 Páč Ladislav,
5 Staněk Kamil, 6 Páč Jan, 7 Holčík Patrik, 8 Mareček Patrik, 9 Kuryviál Petr,
10 Vojtek Lukáš, 11 Urbánek Jiří, 12 Chodík Filip;
trenér: Paulus David; vedoucí mužstva: Janečka Michal

Komentář utkání:
Dorostence čekal mistrovský zápas proti týmu jenž patří ke špičce III.třídy. Hostující Nenkovice začaly utkání nebojácně, přímý kop Michala Černohorského k tyči domácí gólman chytá. Poté zahrozili několikrát nebezpečně domácí. Vyložená šance ve vápně končí vedle brány. Hlavičku z rohového kopu vychytal skvělým zákrokem Tomáš Staněk. Stejně tak sérii střel ve vápně ztroskotala na výborném Staňkovi. Nenkovice poté vyrovnaly hru v poli a do šaten se tak odcházelo za bezbrankového stavu. Hned v úvodu druhé půle zahrozil KEN. Samostatný průnik domácího hráče zneškodnil opět Staněk. Sokol dokázal odpovědět střelou Planety, jenž proletěla těsně vedle brány. Neúspěšný byl i pokus Michala Slížka lobovat gólmana. Domácí nakonec přeci jenom skórují. Odvrácený míč z rohového kopu končí po střele ze strany velkého v bráně 1:0. Hosté nesložili zbraně a odpověděli dvěma střeleckými pokusy. Dalekonosnou střelu a následný přímý kop nedokázal Franta Svoboda nasměrovat přesně do brány. V závěru utkání KEN pojistil své vítězství druhým gólem. Po rohovém kopu končí tečovaná střela podruhé v naší bráně 2:0. V pozici jasného favorita byli před utkáním domácí, což také nakonec potvrdili. Nenkovice odehrály bojovné utkání, které KEN rozhodl až v závěrečných patnácti minutách duelu.