Menu Zavřeno

Dorost prohrál s Veselím 1:5

Nenkovice – Dorost na domácím hřišti nestačil na tabulkově lépe postavené Veselí nad Moravou. Hosté si po prvním poločase vytvořili dvoubrankové vedení, které po přestávce ještě navýšili. Za domácí se dokázal střelcky prosadit jen Franta Slabák.

 

 

 

III.třída – dorost (17.kolo)

TJ Sokol NENKOVICE – Ken VESELÍ nad MORAVOU 1:5 (0:2)
Branky: 80´Slabák František – 26´+ 73´+ 83´Řičica Tomáš, 35´+ 62´Staněk Kamil;
Fauly: 6:12
Rohy:
5:12
Žluté karty:
0:1; 39´Staněk Kamil
Červené karty:

Hlavní rozhodčí:
Kočiš Marian (Sudoměřice)
Pomezní rozhodčí:
Raus Josef (Nenkovice) – Chudík Jakub (Veselí nad Moravou)
Sestavy:
Nenkovice
1 Staněk Tomáš – 2 Svoboda František, 3 Polášek Patrik, 4 Štos Pavel,
5 Pánek Ondřej, 6 Slížek Michael, 7 Vala Tomáš (78´12 Slabák František),
8 Kučera František, 9 Lefner Vladimír ©, 10 Slavík Dušan, 11 Černohorský Michal;
trenér: Hofírek Josef; vedoucí mužstva: Slížek Josef
Veselí nad Moravou
1 Urbánek Jiří – 2 Tobiáš Zdeněk, 3 Tomeček Roman ©, 4 Kurečka Tomáš,
5 Staněk Kamil, 6 Chudík Jiří, 7 Vojtek Lukáš (58´12 Chudík Jan), 8 Řičica Tomáš,
9 Kuryviál Petr, 10 Chudík Filip, 11 Chudík Pavel (63´13 Ragan Robin); 
vedoucí mužstva, trenér: Pavlas David

Další těžké utkání čekalo na dorostence Sokolu Nenkovice. Po prohře v Bukovanech nastoupili proti čtvrtému týmu tabulky Kenu Veselí nad Moravou. Oproti předchozímu duelu měl trenér Hofírek k dispozici dvanáct hráčů. První příležitost si vypracovali hosté, s nebezpečnou střelou kapitána Tomečka si brankář Tomáš Staněk nadvakrát poradil. Skóre otevřel Řičica, nemastná neslaná střela ze strany hřiště zapadla s pomocí tyče do brány. V první půli se hosté prosadili ještě jednou. Po rohovém kopu a následné přihrávce před bránu sklepl Staněk míč z bezprostřední blízkosti za záda svého jmenovce. Ve druhé půli jsme se snažili herně zvednout. Střelecký pokus Michaela Slížka po úniku ze strany hřiště končí v boční síti. Kousek štěstí chybělo také Frantovi Kučerovi, jeho dalekonosná pumelice zazvonila o tyč hostující brány. Veškeré naděje na případný obrat výsledku zhatil Staněk, po sólovém úniku ze strany hřiště se míč z jeho kopačky odráží od tyče za Tomášova záda. Po třetí vstřelené brance převzal definitivně utkání pod kontrolu hostující Ken, který ukázal svou fotbalovost i několik pohledných akcí. Čtvrtou trefu přidal Řičica pohotovou střelou z hranice velkého vápna, míč se opět jako ve dvou předešlých případech odráží s přispěním tyče do brány. Alespoň čestný úspěch našeho týmu vstřelil deset minut před koncem střídající Franta Slabák, jenž ztečoval do brány rohový kop Michaela Slížka. Konečnou podobu výsledku završil hattrickem Tomáš Řičica, který se potřetí v zápase radoval ze vstřelené branky.