Doma Sokol vítězí hladce nad Čejkovicemi

Dalším soupeřem Nenkovic byly Čejkovice. Domácí výběr potvrdil roli favorita a utkání ovládl poměrem 7:1. Branky vstřelili Radim Stehno 3x, Tomáš Spurný 2x, Daniel Raus a David Pospíšil.

V prvním domácím utkání jarní části sezony jsme poměřili síly s aktuálně předposledním týmem tabulky Čejkovicemi. Hned v úvodu zahodil tutovou šanci po sólovém úniku Radim Stehno. Nepovedený start do utkání nejlepšího střelce Nenkovic pokračoval zahozenou penaltou. Vyražený míč brankářem však číhající Tomáš Spurný pohotově uklidil do brány.

Také na druhém gólu měl Tomáš výrazný podíl, když využil své rychlosti. Povedený centr do vápna překvapil brankáře a následná dorážka do odkryté brány v podání Dana Rause znamená dvougólové vedení. Hostující tým mohl vrátit do utkání kapitán Maňák, střelu z bezprostřední blízkosti však Matěj Zálešák skvělým zákrokem zneškodnil. Na druhé straně namazal Dan Raus další tutovku Radimovi, ten však ránou vysoko nad uzavřel ze svého pohledu nevydařený první poločas.

Jako den a noc se proměnila Radimova střelecká fazóna ve druhé půli. Dvěma góly v krátkém časovém sledu demonstroval jak jednoduché je skórovat. Přesné rány k tyči takřka ze stejné pozice vystavily brankáře do role diváka. Mezi střelce utkání ze zapsal také David Pospíšil a to parádní razantní ránou. Ta kapitánovi “Vichru” náramně sedla na kopačku a parádně zapadla do brány.

Fanoušci Nenkovic se dočkali i hattricku v podání Radima Stehna, jenž si po sólovém úniku pohrál s gólmanem a stejně drzým způsobem pak uzavřel domácí brankostroj Tomáš Spurný. V závěru hosté alespoň korigovali výsledek M. Švábem z přímého kopu, který si nešťastně srazil za svá záda s přispěním brankové konstrukce náhradní gólman Víťa Hlaváč.

NEDĚLE 9.4.2023

III.B TŘÍDA – 15.KOLO

TJ Sokol NENKOVICE – FC ČEJKOVICE 7:1 (2:0);
Branky: 54´+ 58´+ 81´Stehno Radim, 15´+ 85´Spurný Tomáš, 23´Raus Daniel, 76´Pospíšil David – 87´Šváb Michal; Fauly: 11:8; Rohy: 7:1; ŽK: –; ČK: –; HR: Jahoda Zdeněk (Těmice); AR: Kuchař František (Nenkovice), Šváb Tomáš (Čejkovice);

Nenkovice: 1 Zálešák Matěj (60´17 Hlaváč Vít) – 2 Hála Roman, 3 Pospíšil Daniel, 4 Raus Daniel, 5 Vaďura Martin, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David ©, 8 Kováč Peter, 9 Kučera Martin, 10 Pánek Adam, 11 Spurný Tomáš, 15 Záleský František; náhradníci: 16 Střeštík Svatopluk, 18 Lefner Vladimír; trenér, vedoucí mužstva: Slováček Stanislav

Čejkovice: 1 Hřiba Jonáš – 2 Pecka Roman, 3 Šváb Tomáš, 4 Spěvák Michal, 5 Maňák Radovan ©, 6 Hnidák Pavel, 8 Bureš Matyáš, 9 Martinec Jakub, 10 Bruce Michael, 11 Sýkora Ondřej, 12 Spěvák Robert, 13 Šťastný Josef, 14 Ivičič Petr, 16 Michna Kamil, 18 Šváb Michal; vedoucí mužstva: Ivičič Petr; trenér: Maňák Radovan