Ždánice otočily vývoj zápasu v Nenkovicích

Slibně rozjetý zápas nakonec muži do vítězného konce nedotáhli. Už ve čtvrté minutě poslal Sokol do vedení Kuchař. Po změně stran však hosté přidali a dvěma góly výsledek otočili.

Krátce po změně stran vyrovnal Marčík a dvacet minut před koncem vstřelil vítězný gól Kovo Kolařík. Nenkovice zůstaly po sedmé porážce v sezóně na devátém místě, Ždánice poskočily na čtvrtou příčku.

Okresní přebor – 16.kolo

TJ Sokol NENKOVICE – TJ Kovo ŽDÁNICE 1:2 (1:0)
Branky: 4´ Kuchař František – 50´ Marčík Lukáš, 69´ Kolařík Tomáš; Fauly: 9:11; Rohy: 4:9; ŽK: 2:3; 37´ Válek Patrik, 48´ Pospíšil David – 22´ Kolařík Tomáš, 24´ Horňák Marek, 31´ Kopeček Vojtěch; ČK: –; HR: Horňáček Kamil (Strážnice); AR: Hrbáček Josef (Hodonín), Svoboda Jaroslav (Hroznová Lhota);