Vysoká porážka mužů v Šardicích

Sedm branek inkasoval Sokol na hřišti lídra ze Šardic. Rozhodnuto bylo již po prvním poločase, kde hosté od favorizovaného domácího výběru inkasovali pět branek.

Hosté přijeli do Šardic bez brankáře a mezi tři tyče se musel postavit obránce Peter Kováč. Sokol se s tím nedokázal srovnat a brzy prohrával. Po půlhodině už to bylo o čtyři góly. Pět minut před přestávkou přidal pátou trefu Hučko.

Před odchodem do kabin se dočkaly gólu také Nenkovice, první jejich trefu zařídil Kuchař. Hned v úvodu druhé půle se prosadil domácí kapitán Zicháček a rozdíl byl znovu pětigólový.

Po necelé hodině přidal sedmý zásah Vacula a šardický stroj utichl. Viktor Válek pak už stačil jen upravit na konečných 7:2.

Okresní přebor – 11.kolo

FK ŠARDICE – TJ Sokol NENKOVICE 7:2 (5:1)
Branky: 29´+ 57´Vacula Petr, 6´Kyněra Petr, 11´Doležal Martin, 17´Hála Roman (PK),
39´Hučko Jan, 48´Zicháček Ondřej – 42´Kuchař František, 71´Válek Viktor; Fauly: 12:10;  Rohy: 7:3; ŽK: 2:4, 24´Vacula Petr, 84´Riedl Miroslav – 19´Pospíšil David, 60´Kuchař František, 79´Frelich Roman, 84´Polcr Jan; ČK: –; HR: Kolář Roman (Veselí nad Moravou);  AR: Sedlář Radek (Lipov), Jelínek Jiří (Nenkovice);

Sestavy:
Nenkovice
17 Kováč Peter – 3 Černohorský Michal, 4 Kuchař Jakub, 5 Válek Viktor, 6 Kučera Martin,
7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Kuchař František, 10 Klimeš Josef, 11 Bayer Jaroslav,
12 Černohorský Martin, 14 Pospíšil Daniel, 16 Polcr Jan ©, 18 Valenta Radek, 28 Raus Daniel; trenér: Vaďura Martin; asistenttrenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Šardice
1 Vinca David – 3 Čajka Jakub, 4 Kyněra Petr, 6 Benešovský Vít, 7 Zicháček Ondřej ©,
8 Riedl Miroslav, 9 Doležal Martin, 10 Hučko Jan, 11 Hála Roman, 12 Novotný Miroslav,
13 Posolda Tadeáš, 14 Brhel Martin, 15 Maruška Milan, 16 Šprta Tomáš, 17 Košulič Petr,
18 Vacula Petr, 20 Tóth Vítězslav; vedoucí mužstva: Slováček Stanislav; asistent trenéra: Košulič Petr