V dohrávce muži podlehli Žarošicím

Nedělní dohrávka v Žarošicích patřila domácímu výběru, který soupeře z Nenkovic porazil díky dvěma trefám Zouhara. Sokol přezimuje na šestém místě tabulky.

Okresní přebor – 13.kolo

SK ŽAROŠICE – TJ Sokol NENKOVICE 2:0 (1:0)
Branky:
 5´+90´Zouhar David; Fauly: 13:9;  Rohy: 3:2; ŽK: 2:3, 47´Luskač Jaroslav,
44´Zouhar David – 38´Pospíšil David, 39´Pospíšil Daniel, 68´Raus Daniel; ČK: –;
HR: Kalivoda Ondřej (Žeravice);  AR: Riedl Milan (Vřesovice), Barva Michal (Žarošice);

Sestavy:
Nenkovice
17 Kováč Peter – 3 Černohorský Michal, 5 Válek Viktor, 6 Kučera Martin, 7 Pospíšil David,
8 Frelich Roman, 9 Kuchař František, 10 Klimeš Josef, 11 Bayer Jaroslav, 12 Černohorský Martin,
14 Pospíšil Daniel, 15 Kuchař Jakub, 16 Polcr Jan ©, 18 Valenta Radek, 28 Raus Daniel;
trenér: Vaďura Martin; asistent trenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Žarošice
1 Holub Stanislav – 2 Luskač Jaroslav, 3 Poláček Zbyněk ©, 5 Žaroský Stanislav, 6 Ždánský Adam,
8 Vágner Tomáš, 9 Buršík Jaroslav, 11 Frýbort Tomáš, 12 Hrabovský Tomáš, 13 Maroši Michal,
19 Šimeček Stanislav, 20 Zouhar David, 21 Bělohoubek Petr; trenér: Holub Ladislav; asistent
trenéra: Sněhota Oskar; vedoucí mužstva: Šmerda Jaroslav

Hosté k zápasu nastoupili bez chybějícího brankáře Schöfra, kterého nahradil obránce Peter Kováč. Hned v 5.minutě utkání šli domácí do vedení. Po obrovské chybě v obraně se prosadil ze sólového úniku přesnou střelou k tyči David Zouhar – 1:0.

Ve 38 minutě se po přihrávce Polcra dostal do vyložené šance Daniel Raus, jeho ránu však brankář Holub vytěsnil na roh. Stejně tak si poradil z dalekonosným přímým kopem Polcra, který vytáhl s námahou opět na rohový kop.

Ve druhé půli měli domácí možnost rozhodnout zápas, ovšem nedokázali potrestat dvě obrovské chyby v obraně Nenkovic. V 70.minutě nařídil rozhodčí Kalivoda proti domácímu týmu pokutový kop, který Daniel Raus bohužel střelou do tyče neproměnil.

V 90.minutě pak opět  domácí David Zouhar přesnou pohotovou ránou k tyči upravil výsledek na konečných 2:0.