účast: Střeštík Svatopluk, Raus Daniel, Stehno Radim, Pospíšil Daniel, Zálešák Pavel, Lefner Vladimír,
Zálešák Matěj, Slížek Michael, Zálešák Marek, Čureja Kristián, Polcr Jan, Zálešák Petr,

Zálešák Matěj, Mezihorák Jakub, Zálešák Marek, Slížek Michael, Černohorský Martin, Polcr Jan

Neděle 13.3.2016 v 16.00 hod. (UT Kyjov)
TJ MORAVIA NÁSEDLOVICE (III.A) – TJ SOKOL NENKOVICE
2:4 (0:1)
Branky: 49´1:1, 58´2:1 – 71´+ 81´Černohorský Michal, 30´Černohorský Martin, 90´Raus Daniel;
Fauly: 12:9; Rohy: 3:9; HR: Hýbl Jiří (Žeravice); Sestava: 1 Schöfr Pavel – 2 Mezihorák Jakub,
3 Kludák Lukáš, 4 Raus Daniel, 5 Kováč Peter, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Zálešák Pavel,
9 Kuchař František, 11 Černohorský Michal, 14 Mikeska Tomáš, 15 Černohorský Michal;
trenér: Zálešák Marek; asistent trenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

Sérii přípravných zápasů před startem jarní části sezony jsme zakončili na umělé trávě v Kyjově.
Přestože Nenkovice nastoupily do utkání proti Násedlovicím v oslabené sestavě a pouze se dvanácti hráči, dokázaly svého soupeře udolat. Třetí vítězství v řadě se však nerodilo vůbec lehce. První část duelu patřila soupeři, byl aktivnější a herně lepší.  Náš tým však podržel brankář Pavel Schöfr, jenž vychytal šance Morávie. Jedinou gólovou trefu první půle tak nakonec obstaral po sólovém úniku Martin Černohorský. V úvodních patnácti minutách druhé půle jsme po přesně zahraném přímém kopu a brejkové situaci přišli o vedení. K rozhodujícímu obratu zavelel starší z bratrů Černohorských Michal. Nejprve poslal do brány zblokovanou ránu Kuby Mezihoráka, následně pak po rohovém kopu a přihrávce Petera Kováče uklidil míč nekompromisně pod břevno. Dvougólový střelec se také přihrávkou podepsal pod gól Daniela Rause, který udělal v samém závěru tečku za utkáním.

Trénink (22) – pátek 11.3.2016 (18.00 h., tělocvična)
účast: Raus Daniel, Pospíšil David, Stehno Radim, Zálešák Pavel, Lefner Vladimír, Zálešák Petr,
Kludák Lukáš, Mikeska Tomáš, Zálešák Marek, Schöfr Pavel, Černohorský Martin, Polcr Jan

Trénink (21) – úterý 8.3.2016 (18.00 h., tělocvična)
účast:
Stehno Radim, Černohorský Martin, Zálešák Pavel, Raus Daniel, Lefner Vladimír,
Slížek Michael, Zálešák Petr

Neděle 6.3.2016 v 16.00 hod. (UT Dubňany)
TJ SOKOL ŠITBOŘICE (OP, okres Břeclav) – TJ SOKOL NENKOVICE 1:4 (0:1)
Branky: 54´1:1 – 10´Kludák Lukáš, 56´Zálešák Matěj, 78´Pospíšil David, 86´Mezihorák Jakub;
Fauly: 15:15; Rohy: 4:7; HR: Kukula Ladislav (Hodonín); Sestava: 1 Schöfr Pavel – 2 Mezihorák Jakub,
3 Zálešák Pavel, 4 Raus Daniel, 5 Kováč Peter, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman,
9 Kuchař František, 10 Zálešák Matěj, 11 Černohorský Michal, 12 Kludák Lukáš, 13 Černohorský Martin,
14 Pospíšil Daniel, 15 Střeštík Svatopluk, 16 Mikeska Tomáš, 17 Jakeš Václav; trenér: Zálešák Marek;
asistent trenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

Fotbalisté Nenkovic po týdnu poměřili své síly s dalším týmem okresního přeboru břeclavska. Na umělé trávě v Dubňanech tentokrát přehráli Sokol Šitbořice a zvítězili 4:1. Po deseti minutách hry jsme se ujali vedení. Nákop Petera Kováče před bránu a příhru Matěje Zálešáka přetavil ve vedoucí gól přesnou střelou mezi nohama brankáře Lukáš Kludák. Naše vedení po první půli mohlo být výraznější. Dvě obrovské šance v podání Franty Kuchaře však bohužel neskončili gólem. Šitbořice dokázali v úvodu druhé půle po rohovém kopu a přesné hlavičce vyrovnat. Sotva dozněla radost soupeře, když po centru Petera Kováče vrátil zpět vedení na naši stranu po sólovém úniku a přesném zakončení Matěj Zálešák. Další dvě trefy přišly až v závěrečné čtvrthodince utkání. Nejprve spolupráci bratří Černohorských zakončil pohotově bez přípravy David Pospíšil. Takřka totožnou koncovkou se prezentoval po přímém kopu Daniela Rause obránce Jakub Mezihorák a dal tak výsledku konečnou podobu.

Program přípravných zápasů
1 / Sobota 30.1.2016 v 16.00 hod. (UT Dambořice)
TJ Sokol Dambořice (III.A) – TJ Sokol Nenkovice
2 / Sobota 13.2.2016 v 17.00 hod. (UT Dubňany)
TJ Sokol Krumvíř (I.B sk.C) – TJ Sokol Nenkovice
3 / Sobota 27.2.2016 v 17.00 hod. (UT Dubňany)
Sokol Hrušky (OP, okres Břeclav) – TJ Sokol Nenkovice
4 / Neděle 6.3.2016 v 16.00 hod. (UT Dubňany)
TJ Sokol Šitbořice (OP, okres Břeclav) – TJ Sokol Nenkovice
5 / Neděle 13.3.2016 v 16.00 hod. (UT Kyjov)
TJ Moravia Násedlovice (III.A) – TJ Sokol Nenkovice

Úvodní trénink – sobota 9.1.2016 (15.00 h)

Úvodní trénink se uskutečnil na městském stadioně v Kyjově (atletická dráha) s účastí 11 hráčů.
Omluveni byli: Zálešák Matěj, Zálešák Marek, Hrabal Tomáš, Linzer Boris, Pospíšil David (N),
Mezihorák Jakub, Čureja Kristián

Cooperův běh na 12 minut
Cooperův test je test fyzické zdatnosti jedince. Navrhl jej v roce 1968 Kenneth H. Cooper pro účely armády USA. Měří se vzdálenost, kterou člověk uběhne za 12 minut. Z výsledku lze dle tabulky (zohledňující kromě uběhnuté vzdálenosti ještě pohlaví a věk jedince) zhruba určit v jaké je člověk kondici. Jelikož je to kondiční test, tak se předpokládá, že se poběží stálým tempem a bez sprintů. Pro srovnání: světový rekord na běh 5 kilometrů drží etiopan Kenenisa Bekele a zaběhl je za 12:37.35. To znamená, že za 12 minut by uběhl zhruba 4750 metrů.

Hodonocení dosáhnutého výkonu: Velmi dobrý, Dobrý, Průměrný, Špatný, Velmi špatný

Kludák Lukáš  – 2900m (VD + uběhnuto 100m navíc)
Vaďura Martin – 2800m (VD + uběhnuto 100m navíc)