Snadná výhra dorostu v Mikulčicích

Mikulčice – Snadnou a pohodlnou výhru si odváží dorostenci Nenkovic z Mikulčic. Na hřišti předposledního celku tabulky se hosté v prvním poločase dost trápili a úvodní dějství vyhráli jen 0:1. Po přestávce už Sokol na hřišti dominoval a dalšími šesti góly potvrdil tříbodový zisk.

III.třída – 12.kolo

TJ Baník Mikulčice – TJ Sokol Nenkovice 0:7 (0:1)
Hlavinka Jakub
(Pánek Adam), Černohorský Michal, Černohorský Martin, Zálešák Pavel, Lukáš Filip, Zálešák Roman;
trenér: Pulhoš Roman; vedoucí mužstva: Hrabal Jiř
í

utkání s pohledu trenéra Romana Pulhoše: Do Mikulčic jsme přijeli bez Rauše, Linzera a Valy, kteří absentovali již v minulém utkání. Nastoupili jsme tedy opět ve stejné sestavě jako v předchozím vítězném zápase. Na stoperovi se nám osvědčil útočník Ondra Planeta, kterému se tento post sice hrát moc nechce, ale již se Šardicemi podal výborný výkon. Drží perfektně defenzívu, tento post mu z mého hlediska velmi sedí a je schopen dokonce vstřelit i branku. Naopak s obránce Romana Zálešáka jsme udělali útočníka, podrží balon a přesnými přihrávkami vytváří spoluhráčům šance. Mikulčice nás trápily pouze prvních deset minut. Jak se naši kluci dostali do tempa, tak prakticky neměli nejmenší šanci. Na velmi kvalitním povrchu jsme se snažili o kombinaci a vytvořili si i hodně brankových příležitostí. Bohužel jsme je ještě v prvním poločase nedokázali plně využít, stejně jako penalty z úvodu střetnutí. Ve druhé polovině na můj vkus velmi tvrdého zápasu, jsme hru absolutně opanovali a prosadili se i gólově. Na závěr musím všechny kluky pochválit, konečně hrajeme trošku fotbal a ne jen kopanou.