Menu Zavřeno

Prušánky odjely z Nenkovic bez bodů

Nenkovice (+VIDEO) – Muži dokázali také svůj třetí mistrovský zápas proměnit ve vítězství a s plným bodovým ziskem vedou tabulku. V nedělním odpoledni přivítali Prušánky, ty však rozjetý Sokol nedokázali zastavit. Po první půli si domácí vypracovali dvoubrankové vedení, krátce po přestávce dokázali hosté snížit. Další dva přesné zásahy Nenkovic daly výsledku konečnou podobu.

III.A třída – 2.kolo

TJ Sokol Nenkovice – TJ Podlužan Prušánky 4:1 (2:0)
Branky: 2´+ 78´Stehno Radim, 24´Polcr Jan, 58´Pospíšil David – 53´Šimek Michal
Fauly: 20:12; Rohy: 5:4; ŽK: 1:3; 32´Mezihorák Jakub – 32´Řezník Michal,
40´Hrubý Tomáš, 89´Berliba Dorin; ČK: –; HR: Rambousek Bedřich (Ždánice);
AR:
Kuchař František (Nenkovice) – Hromek Zbyněk (Prušánky)
Sestavy:
Nenkovice

17 Doležal Petr – 2 Mezihorák Jakub (84´15 Vaďura Martin), 3 Šalomoun Josef
(67´12 Svoboda František), 4 Raus Daniel (46´14 Fibingr Miroslav), 6 Stehno Radim,
7 Pospíšil David (82´5 Pavlica Marek), 8 Frelich Roman, 10 Zálešák Matěj, 11 Košulič Petr ©,
13 Geschvantner Jan (82´9 Kouřil Erik), 16 Polcr Jan; Náhradníci: 1 Kotas Karel, Chimiák Petr,
Horák Radomír; trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

Prušánky
1 Valuch Jakub – 2 Úlehla Marek, 3 Forman Zdeněk (75´12 Váňa Michal), 4 Stanec Stanislav,
5 Stávek Ondřej, 6 Šimek Michal, 7 Kankia Michal (35´13 Berliba Dorin), 8 Herka David
©,
9 Hrubý Tomáš, 10 Horváth Stanislav, 11 Řezník Michal (73´14 Úlehla Vlastimil);
trenér: Koliba Jaroslav; vedoucí mužstva: Váňa Jan

komentář utkání: Do hodového mistrovského utkání jsme vstoupili na výbornou. Druhá minuta utkání a úvodní rohový kop v podání David Pospíšila zakončil z první přesně Radim Stehno, když míč z jeho kopačky zapadl s přispěním tyče za záda brankáře Valucha 1:0. Po vstřeleném gólu jsme byli i nadále aktivnějším týmem na hřišti a vytvořili si řadu vyložených příležitostí. Po přihrávce Davida Pospíšila se dostal do šance Matěj Zálešák, míč na dlouhou nohu šikovně posílá k tyči, brankář Podlužanu však skvělým zákrokem vytěsnil míč z brány. Po dlouhém autu Honzy Polcra se zjevil před hostující bránou úplně osamocený Radim Stehno. Na gólmana Valucha ovšem vyzrát nedokázal. Nákop Honzy Geschvantnera dokázal udržet v poli Honza Polcr, jeho technický centr z rohu hřiště do vápna napálil z bezprostřední blízkosti osamocený Matěj Zálešák vysoko nad bránu. Ve 24´ jsme konečně prolomili naše střelecké trápení. Dobrou palebnou pozici si našel Honza Polcr a přesnou ránou z rohu velkého ke vzdálenější tyči zvyšuje vedení domácího týmu na 2:0. Jenom díky skvělému výkonu brankáře Valucha a naší nemohoucnosti v zakončení odchází hosté do kabin pouze s dvougólovým mankem. Do druhé půle jsme vstoupili příliš vlažně a přenechali iniciativu soupeři, který toho dokázal využít a po skrumáži před bránou dotlačil míč přes brankáře Doležala do brány důrazný Šimek 2:1. Odpověď na inkasovaný gól přišla brzy. Po faulu na Romana Frelicha si postavil míč k zahrávání přímého kopu David Pospíšil, výstavní trefa snad z 25 metrů se otřela o tyč a sjela do brány Prušánek potřetí 3:1. Přes několik dalších slibných příležitostí jsme dokázali skórovat už jenom jednou. Roman Frelich sklepl míč na Radima Stehna, který pohotovou střelou z otočky upravil výsledek na konečných 4:1. V dnešním utkání jsme vybojovali další důležité tři body a vrátili se zpět na první místo tabulky III.A třídy, které patřilo díky sobotní výhře v Bohuslavicích rezervě Mikulčic.