Příprava: Nenkovice – Čejkovice 3:0

Mutěnice – Muži ve svém druhém utkání v přípravě na jarní část zvítězili nad Čejkovicemi hladce 3:0. Soupeř držel se Sokolem krok pouze v prvním poločase, který branku nenabídl. Po změně stran už se na UT v Mutěnicích dokázal favorit gólově prosadit. Za vítěze se dvakrát trefil Matěj Zálešák a jednu branku přidal Jan Polcr.

Příprava

TJ Sokol Nenkovice – 1.FC Čejkovice 3:0 (0:0)

komentář utkání:
Ke druhému přípravnému utkání jsme zavítali na umělou trávu do Mutěnic. Řada nepřesných přihrávek doprovázená žalostnou koncovkou, to byl převážně obrázek první půle. Úvodní část duelu tak příliš atraktivního fotbalu nenabídla. V dresu Sokolu se pak střelecky trápil hlavně Lukáš Bittó, jenž zahodil hned několik slibných příležitostí. Po přihrávce Honzy Geschvantnera otevřel skóre utkání přesnou střelou ke vzdálenější tyči Matěj Zálešák 1:0. Za dalších pět minut po sólovém úniku Honzy Polcra to bylo již 2:0, když alespoň částečně odčinil gólovou přihrávkou svá předešlá zaváhání Lukáš Bittó. Hra Čejkovic v závěrečné dvacetiminutovce ztratila náboj a stejně tak dobrou organizaci. Na konečných 3:0 upravil po faulu na Honzu Polcra z přímého kopu Matěj Zálešák. Po bezgólové první půli nakonec čtvrtý tým III. A, 1. FC Čejkovice na favorita nestačil a prohrál rozdílem třídy.