Pohárové utkání Sokol nezvládl

Podruhé se během čtrnácti dnů utkali muži Nenkovic s týmem Šardic. Turnajové klání v Nenkovicích vyhráli Šardice těsně 2:1, pohárový duel už pro ně vyzněl o poznání lépe. Po vyrovnaném prvním poločase, který skončil 1:1, druhou půli domácí tým hosty zaskočil pěti góly a výhrou se posunul do další fáze.

2.kolo okresního poháru

FK Šardice – TJ Sokol Nenkovice 6:1 (1:1)
Branky: 47´+ 60´Benešovský Vít, 13´Hučko Jan, 65´Novotný Miroslav, 65´Scharda David, 73´Kyněra Petr – 22´Kopčil Josef; Fauly: 15:14; Rohy: 4:3; ŽK: 1:1, 83´Kolařík Martin – 26´Pospíšil Daniel; ČK: –; HR: Voříšek Patrik (Milotice); AR: Svatoň Jan, Duhajský Jaromír (oba Šardice)