Nový kouč se uvedl výhrou nad Vracovem

(+VIDEO) Vítěznou premiéru pod novým trenérem mají za sebou fotbalisté Nenkovic. Sokol v domácím prostředí porazil Vracov celkem jednoznačně 4:1, i když po první půli byl stav nerozhodný. Po přestávce však již domácí tým dominoval a dovedl utkání do vítězného konce.

Okresní přebor – 15.kolo

TJ Sokol Nenkovice – FC Vracov 4:1 (1:1)

Branky: 34´Zálešák Matěj, 72´Frelich Roman, 82´Kuchař František,
90´Stehno Radim – 37´Kadleček Stanislav;

Matěj (85´18 Černohorský Martin) , 14 Mikeska Tomáš (55´11 Černohorský Michal),
15 Kludák Lukáš (80´9 Kuchař František), 16 Pospíšil Daniel (59´28 Čureja Kristián)

;
Náhradníci: 13 Slížek Michael; trenér: Zálešák Marek; asistent trenéra: Polcr Jan;
vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Vracov
1 Linhart Radek (46´19 Lukeš Marcel) – 2 Chovanec Bronislav, 3 Nygrýn Jakub,
4 Zálešák David ©, 5 Šona Peter, 7 Mlček Rostislav, 8 Schwarzer Petr,
9 Loprais Šimon, 10 Polášek Pavel, 11 Pres Radim (75´12 Repík Lukáš),
15 Kadleček Stanislav; trenér: Kudlík Jiří st.; vedoucí mužstva: Kudlík Jiří ml.

komentář utkání:
Trenér Marek Zálešák společně s asistentem Honzou Polcrem úspěšně zvládli premiéru na lavičce Sokolu a navázali tak na výsledkově vydařenou přípravu. Od samého začátku se domácí Nenkovice do svého soupeře pevně zakously a šly jasně za svým cílem. Šance na sebe nenechaly dlouho čekat, chyběl však větší klid v zakončení. První gólové trefy se přítomní diváci dočkali ve 34 minutě, kdy po přihrávce Radima Stehna dotáhl sólový únik do úspěšného konce Matěj Zálešák 1:0. Vracov však vytěžil z minima maximum. Za další tři minuty propálil debutujícího brankáře Pavla Schöfra z těžké pozice nečekanou razantní ránou Kadleček a bylo srovnáno 1:1. O poločasové přestávce se tak odcházelo do kabin za nerozhodného stavu. Hned trojí střídání v úvodní čtvrthodince druhé půle přineslo oživení. Vedení zpět na naši stranu vrátil po centru Davida Pospíšila přesnou hlavičkou Roman Frelich 2:1. Po deseti minutách hry a další hlavičce v podání výtečně hrajícího Romana, našel Matěj Zálešák před bránou osamoceného Frantu Kuchaře, který potřetí rozvlnil síť soupeřovi brány 3:1. V poslední minutě pak po faulu na Davida Pospíšila upravil výsledek z přímého kopu na konečných 4:1 kapitán Radim Stehno. V tomto utkání jsme disponovali silnější hráčskou lavičkou jako soupeř. Ten přicestoval s torzem týmu a dohrával zápas horko, těžko v jedenácti hráčích. Fotbalisté Nenkovic zvládli start do jarní části sezony na výbornou a zaslouženě zvítězili.