Muži vítězí na hřišti posledního Archlebova 7:0

Hladké vítězství si připsali muži z pozice lídra soutěže, když naplno bodovali na hřišti posledního Sokola Archlebov. Mezi střelce se zapsali třikrát Radim Stehno, po jedné brance přidali Daniel Raus, Jan Pocr, Adam Pánek a Martin Kučera.

NEDĚLE 2.10.2022

III.B TŘÍDA – 9.KOLO (sedmé hrané)

TJ Sokol ARCHLEBOV – TJ Sokol NENKOVICE 0:7 (0:4);
Branky: 11´+ 35´+ 84´Stehno Radim, 12´Raus Daniel, 34´Kučera Martin, 65´Pánek Adam, 86´Polcr Jan; Fauly: 9:8; Rohy: 2:5; ŽK: 1:1, 31´Doležal David – 17´Střeštík Svatopluk; ČK: –; HR: Chromek Miroslav (Hodonín); AR: Bednařík Stanislav (Archlebov) – Kuchař František (Nenkovice);

Nenkovice: 1 Zálešák Matěj – 2 Hála Roman, 3 Pospíšil Daniel, 4 Raus Daniel, 5 Polcr Jan, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David ©, 9 Kučera Martin, 10 Pánek Adam, 12 Vaďura Martin, 13 Havlík Matěj, 14 Valenta Radek, 15 Hlaváč Vít, 16 Střeštík Svatopluk; trenér: Slováček Stanislav

Archlebov: 1 Kovalský Pavel – 2 Jandora Marek, 3 Klíč David, 4 Ždánský Radek, 5 Chytil Lukáš, 6 Hojač Zbyněk, 7 Martinásek Jakub, 8 Němec Tomáš ©, 9 Machálek Ondřej, 10 Bystřický Jakub, 11 Berka David, 12 Hegr Zdeněk, 13 Dejdar Adam, 14 Doležal David, 15 Vala Radek, 16 Strmiska Jan, 17 Šedivý Jan; vedoucí mužstva: Přikryl Lukáš

KOMENTÁŘ

V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli na hřiště týmu, jenž na sebe v posledních dnech strhnul velkou pozornost. Takovou pozornost, která vrhá stín nejen na samotný oddíl Archlebova. Situace která se odehrála v posledním domácím utkání našeho aktuálního soupeře je pro celou fotbalovou komunitu naprosto nepřijatelná a odsouzení hodná. Není třeba nechutnou událost znovu rozebírat, kdo sleduje fotbalové dění na hodonínském okrese, ví co se přesně odehrálo. Zřejmě na ten popud pak před utkáním promluvil k oběma týmům vedoucí domácího mužstva.

V sestavě Nenkovic se po dvou týdnech objevil z Argentiny vrátivší se reprezentant Roman Hála. Jinak měl trenér Stanislav Slováček k dispozici takřka totožné složení kádru jako v předchozím utkání. “Vichr” vlétl do zápasu se vší vervou. V samém úvodu zahodil Martin Kučera tutovou šanci po příhře Adama Pánka. Po centru Romana Hály do vápna přinesla naše aktivní hra první ovoce. Před bránou se skvěle zorientoval nepokrytý Radim Stehno a úvodní trefa byla na světě 0:1. Vzápětí kapitán týmu David Pospíšil zatáhl míč po křídle a přihrávkou pod sebe vyzval opět ke skórování Radima Stehna. Přestože dokázal Kovalský vytěsnit razantní ránu z brány, jdeme po dorážce Dana Rause do dvougólového vedení 0:2.

Jako mávnutím kouzelného proutku se změnil obraz hry ve prospěch domácího Archlebova. Jenom díky skvělým zákrokům Matěje Zálešáka jsme po dvou obrovských šancích Chytila neinkasovali. Naštěstí jsme brzy převzali otěže utkání zpět na svou stranu. Nákop Honzy Polcra posunul Radim Stehno na lépe postaveného Martina Kučeru, ten obešel protihráče a zkušeně uklidil míč za záda brankáře Kovalského 0:3. Spolupráce v podání dvojice hráčů, která se zapsala pod úvodní trefu první půle ji také uzavřela. Brejkovu situaci po přihrávce Romana Hály využil přesnou a pohotovou trefou k tyči Radim Stehno 0:4. Do druhé půle vstoupili o poznání lépe domácí. Na překážce jménem Matěj Zálešák si ve dvou případech opět vylámal zuby Chytil.

To s lehkostí hrající Nenkovice navázaly na výkon z první půle a svou převahu přetavily v další góly. Po spolupráci s Romanem Hálou připravil Honza Polcr gólovku, se kterou naložil nepokrytý Adam Pánek jak se patří 0:5. Stále při chuti hrající Nenkovice navyšují své vedení. Obrovskou chybu v rozehrávce Archlebova trestá bez milosti Radim Stehno a dnešní střelecké vystoupení korunuje hattrickem 0:6. Aby takřka vzápětí udělal gólovou tečku za utkáním Honza Polcr, když po přesné přihrávce Dana Rause využil své rychlosti 0:7. Nenkovice v Archlebově  jednoznačně dominovaly a po zásluze si do tabulky připisují další důležité tři body.