Muži ve Ždánicích těsně prohráli

Sokol nastoupil ve Ždánicích k dalšímu mistrovskému utkání v okresním přeboru. Vyrovnané utkání, ovlivněné stálým deštěm, skončilo výhrou Kova v poměru 2:1.

Domácí tým se dostal v prvním poločase do vedení, když se v 18.minutě prosadil Beker. Vše podstatné se odehrálo v posledních dvaceti minutách zápasu.

V 73.minutě musel předčasně do sprch hostující Martin Černohorský, který viděl druhou žlutou kartu. Ždánice přesilovku využili zapět minut, kdy se prosadil Marčík.

Hosté už stačili pouze snížit, když se o jediný gól Nenkovic postaral Kopčil v 84.minutě. I přes druhou porážku v sezóně je Sokol stále v popředí a drží se na třetím místě.

Okresní přebor – 7.kolo

TJ Kovo ŽDÁNICE – TJ Sokol NENKOVICE 2:1 (1:0)
Branky:
 18´Beker Vladimír, 78´Marčík Lukáš – 84´Klimeš Josef
Fauly: 14:15; Rohy: 6:1; ŽK: 2:6, 67´Lánc Petr, 73´Kolařík Tomáš
– 50´+ 73´Černohorský Martin, 11´Schöfr Pavel, 39´Polcr Jan,
65´Pospíšil David, 80´Kuchař Jakub; ČK: 0:1, 73´Černohorský

vedoucí mužstva: Ruban Petr

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 50´ 1. ŽK – NCH – podražení soupeře ze strany v nepřerušené hře v souboji o míč, 2.ŽK+ČK – NCH – fyzická a slovní potyčka se soupeřem v nepřerušené hře mimo souboj o míč