Menu Zavřeno

Muži v Bojanovicích zvládli jen poločas

Dolní Bojanovice – Muži v sobotu na hřišti Dolních Bojanovic prohráli o dva góly. Vyšla jim pouze první polovina zápasu, kdy je do vedení poslal Erik Kouřil. Po přestávce už hřiště ovládli domácí a třemi góly vývoj zápasu otočili. Dvakrát se trefil Patrik Bohun a jednu trefu obstaral Michal Esterka. I přes druhou porážku za sebou si Sokol udržel první místo v tabulce.

III.A třída – 8.kolo

TJ Dolní Bojanovice – TJ Sokol Nenkovice 3:1 (0:1)
Branky:
71´+ 79´Bohun Patrik, 60´Esterka Michal – 2´Kouřil Erik; Fauly: 17:7; Rohy: 9:3;
ŽK:
3:1; 37´Dvořák Marian, 73´Veselý Martin, 78´Bohun Martin – 39´Svoboda František; ČK: –;
HR: Jeřábek Jaroslav (Terezín); AR: Račický Michal (D. Bojanovice) – Raus Josef (Nenkovice);
Sestav
y:
Nenkovice
17 Kotas Karel – 4 Raus Daniel (64´2 Mezihorák Jakub), 7 Pospíšil David,
8 Kouřil Erik
(46´5 Vaďura Martin), 9 Kuchař František ©, 10 Zálešák Matěj,
11 Košulič Petr, 12 Svoboda František, 13 Geschvantner Jan, 19 Šalomoun Josef,
28 Bittó Lukáš; Náhradníci: 14 Fibingr Miroslav; trenér: Slováček Stanislav;
vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
D. Bojanovice
33 Bílík Jan – 2 Seják František, 3 Veselý Martin, 5 Bohun David,
6 Kot Jiří (46´11 Geschwandtner Sebastian), 7 Bohun Martin, 9 Řezáč Aleš,
10 Esterka Michal (82´8 Půlkrábek Pavel), 13 Tomaštík Aleš © (46´15 Bohun Patrik),
14 Kourek Marek (80´12 Kučera Michal), 16 Dvořák Marian; Náhradníci: 17 Osička Zdeněk;
trenér: Sklenský Zdeněk; asistent trenéra: Osička Zdeněk; vedoucí mužstva: Baláš Roman


komentář utkání: Díky hodovému veselí jsme zajížděli k mistrovskému utkání do Dolních Bojanovic nezvykle v sobotu. Trenéru Slováčkovi chybělo před utkáním z různých důvodů hned sedum hráčů. Díky zranění Polcr (kotník), Fibingr (sval). Dále pak Stehno (trest), Frelich (svatba), Doležal, Staněk (práce), Pavlica (nemoc). Do brány se již podruhé v podzimní části postavil Karel Kotas a poprvé od začátku utkání nastoupila v základní sestavě dvojice hráčů Svoboda, Kouřil. Právě Erik Kouřil byl také autorem naší úvodní trefy. Běžela teprve druhá minuta duelu, když zblokoval odkop hostujícího stopera a míč z jeho kopačky šťastně zapadl od tyče do brány 0:1. První půli jsme odehráli takticky na výbornou a ofenzivní sílu soupeře eliminovali. Největší šanci v úvodních 45 minutách měli dolnobojané, hlavičku z bezprostřední blízkosti zneškodnil dobře postavený Karel Kotas. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro hostující Nenkovice. Ve druhém poločase jsme vlastními chybami umožnili soupeři zvrátit výsledek. Pojistku v podobě druhého gólu měl na kopačce Matěj Zálešák, samostatný průnik a následnou střelu obrana v čele s brankářem se štěstím odvrátila. Vše odstartovala 60 minuta, kdy naši chybu trestá pohotový Esterka. Ve vápně se dostává k míči a nekompromisně pálí míč do brány 1:1. Vstřelený gól posadil domácí tým na koně. Aktivní hrou nás soupeř dostal pod tlak, čehož také využil a po rohovém kopu se díky našemu přispění ujímá vedení 2:1. Deset minut před koncem Bojanovice trestají naši chybu v rozehrávce a střídající P.Bohun uzavírá výsledek utkání na konečných 3:1. Přes výrazně oslabený kádr jsme měli dlouho duel ve své moci, bohužel vlastní chyby a zlepšený výkon domácích ve druhé půli, nás připravil o body. Po prohře v Násedlovicích, tak odjíždíme s prázdnou také z D. Bojanovic.Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE Branky: 71´+ 79´Bohun Patrik, 60´Esterka Michal – 2´Kouřil Erik; Fauly: 17:7; Rohy: 9:3; ŽK: 3:1; 37´Dvořák Marian, 73´Veselý Martin, 78´Bohun Martin – 39´Svoboda František; ČK: –; HR: Jeřábek Jaroslav (Terezín); AR: Račický Michal (D. Bojanovice) – Raus Josef (Nenkovice); Sestavy:
Nenkovice
17 Kotas Karel – 4 Raus Daniel (64´2 Mezihorák Jakub), 7 Pospíšil David, 8 Kouřil Erik
(46´5 Vaďura Martin), 9 Kuchař František ©, 10 Zálešák Matěj, 11 Košulič Petr, 12 Svoboda František, 13 Geschvantner Jan, 19 Šalomoun Josef, 28 Bittó Lukáš; Náhradníci:
14 Fibingr Miroslav; trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
D. Bojanovice
33 Bílík Jan – 2 Seják František, 3 Veselý Martin, 5 Bohun David, 6 Kot Jiří
(46´11 Geschwandtner Sebastian), 7 Bohun Martin, 9 Řezáč Aleš, 10 Esterka Michal
(82´8 Půlkrábek Pavel), 13 Tomaštík Aleš © (46´15 Bohun Patrik), 14 Kourek Marek
(80´12 Kučera Michal), 16 Dvořák Marian; Náhradníci: 17 Osička Zdeněk;
trenér: Sklenský Zdeněk; asistent trenéra: Osička Zdeněk; vedoucí mužstva: Baláš Roman


komentář utkání: Díky hodovému veselí jsme zajížděli k mistrovskému utkání do Dolních Bojano
vic nezvykle v sobotu. Trenéru Slováčkovi chybělo před utkáním z různých důvodů hned sedum hráčů.
Díky zranění Polcr (kotník), Fibingr (sval). Dále pak Stehno (trest), Frelich (svatba), Doležal, Staněk (práce), Pavlica (nemoc). Do brány se již podruhé v podzimní části postavil Karel Kotas a poprvé od začátku utkání nastoupila v základní sestavě dvojice hráčů Svoboda, Kouřil. Právě Erik Kouřil byl také autorem naší úvodní trefy. Běžela teprve druhá minuta duelu, když zblokoval odkop hostujícího stopera a míč z jeho kopačky šťastně zapadl od tyče do brány 0:1. První půli jsme odehráli takticky na výbornou a ofenzivní sílu soupeře eliminovali. Největší šanci v úvodních 45 minutách měli dolnobojané, hlavičku z bezprostřední blízkosti zneškodnil dobře postavený Karel Kotas. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro hostující Nenkovice. Ve druhém poločase jsme vlastními chybami umožnili soupeři zvrátit výsledek. Pojistku v podobě druhého gólu měl na kopačce Matěj Zálešák, samostatný průnik a následnou střelu obrana v čele s brankářem se štěstím odvrátila. Vše odstartovala 60 minuta, kdy naši chybu trestá pohotový Esterka. Ve vápně se dostává k míči a nekompromisně pálí míč do brány 1:1. Vstřelený gól posadil domácí tým na koně. Aktivní hrou nás soupeř dostal pod tlak, čehož také využil a po rohovém kopu se díky našemu přispění ujímá vedení 2:1. Deset minut před koncem Bojanovice trestají naši chybu v rozehrávce a střídající P.Bohun uzavírá výsledek utkání na konečných 3:1. Přes výrazně oslabený kádr jsme měli dlouho duel ve své moci, bohužel vlastní chyby a zlepšený výkon domácích ve druhé půli, nás připravil o body. Po prohře v Násedlovicích, tak odjíždíme s prázdnou také z D. Bojanovic.