Menu Zavřeno

Muži se vracejí ze Žádovic s prázdnou

Žádovice – K dalšímu mistrovskému zápasu zajíždělo mužstvo mužů do Žádovic. Domácí celek byl favoritem zápasu a na hřišti to také potvrdil. První půle přesto vyšla hostům, kteří se ujali vedení. ve druhém poločase už se dařilo střelecky jen domácím, kteří třemi góly otočili výsledek ve svůj prospěch.

III.A třída – 10.kolo

TJ Sokol Žádovice – TJ Sokol Nenkovice 3:1 (0:1)
Branky: 48´Válek Jaroslav, 73´Toman Radim, 78´Bělohoubek Jaroslav – 37´Moravčík David

Pomezní rozhodčí:
Řičica Lubomír (Hodonín) – Valenta Jaroslav (Žádovice)
Sestavy:

Nenkovice
1 Blažek František – 2 Moravčík David, 5 Frelich David, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David
(85´14 Valenta Radek), 8 Frelich Roman, 9 Kuchař František ©, 10 Wagner Michal,
11 Košulič Petr, 12 Horák Radomír, 15 Stehno Michal; Náhradníci: 17 Kotas Karel;
trenér: Pecár Josef; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Žádovice
1 Rotter Karel © – 2 Steinhübel Patrik, 4 Válek Jaroslav, 5 Smolák Adam (58´8 Valenta
Lukáš), 6 Toman Radim, 7 Bělohoubek Jaroslav, 11 Janík Pavel, 13 Hégr Jan, 14 Kunický Lukáš,
15 Luža Bohumil, 16 Stmiska Radek (79´9 Spurný Aleš); Náhradníci: 3 Valenta Martin,
10 Tiefenbacher Lubomír, 12 Kurčík Michal, 20 Hromada Lukáš;
trenér: Mořický Vladislav; vedoucí mužstva: Kopřiva Miroslav

Komentář utkání:
K mistrovskému utkání do Žádovic jsme přicestovali se zpožděním a ve velmi okleštěné sestavě. Předem se omluvili Marťa Vaďura a Honza Dozbaba. Zranění či nemoc vyřadila ze hry Peťu Chimiáka, Kubu Mezihoráka i Dana Rause. V pozici náhradníků tak zůstal vedle gólmana Karla Kotase pouze Radek Valenta. Hned v úvodu utkání se spustil prudký liják s kroupami. Domácí vlétli na svého soupeře těžkou ofenzívou. Dobrými zákroky se blýskl Franta Blažek, nejprve ztlumil do koše těžkou přízemní střelu Strmisky. Poté vytáhl konečky prstů na rohový kop tečovanou střelu Janíka. Další střelecký pokus Franta nedokázal udržet v rukavicích, následnou dorážku Steinhübela zablokoval na poslední chvíli Franta Kuchař. Přestože domácí byli lepším týmem v první půli, hostující Nenkovice se z ojedinělého útoku ujaly vedení. David Moravčík zakončil míč po spolupráci s Radkem Horákem nenápadnou střelou, ta proklouzla k překvapení všech Rottrovi za záda 0:1. David si připsal svoji premiérovou trefu v dresu Sokola Nenkovice a posílá hosty do vedení. Těsně před koncem první půle zahrozil Vichr ještě jednou. Rychlou akci po straně hřiště založil Michal Wagner, centr Davida Moravčíka do vápna zakončil z první nad bránu Radim Stehno. Domácí si lepší start do druhé půle nemohli přát. Hned po třech minutách hry propálil míč po rohovém kopu do brány Válek a srovnal stav utkání 1:1. Pozornost Rottera prověřil dalekonosnou střelou Michal Wagner, domácí brankář nadvakrát vytěsnil míč na rohový kop. Žádovice po vstřelení gólu hodně ožily. Steinhübel naservíroval míč do vyložené šance nově příchozímu Valentovi, ten ovšem nedokázal placírkou ve vápně zakončit míč do odkryté brány. Vedení domácím zajistil Toman, když jeho povedená střela ze strany hřiště zaplula do brány 2:1. Třetí gól přišel hned za pět minut. Další šťastná trefa, tentokrát takřka z nulového úhlu skóruje Bělohoubek 3:1. Závěr utkání patřil zcela domácím, další dvě slibné příležitosti Bělohoubek nedokázal proměnit.