Muži na úvod ztratili dva body

altNenkovice – Novou sezónu odstartovali muži ve III.A třídě s neděli s Prušánkami. Úvodní zápas nové sezóny skončil bez branek a oba týmy si rozdělily body.

1.kolo III.A třída

TJ Sokol Nenkovice – FK Podlužan Prušánky 0:0

Fauly: 14:12
Rohy: 8:6
Žluté karty: 0:1; 85´Stanec Stanislav
Červené karty:
Hlavní rozhodčí: Lačňák Slavomír (Hovorany)
Pomezní rozhodčí: Hrabal Jiří (Nenkovice) – Bůšek Radek (Prušánky)

1 Blažek František – 2 Mezihorák Jakub, 4 Stehno Michal, 5 Horák Radek (46´12 Moravčík David),
6 Chimiák Petr (69´3 Raus Daniel), 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Kuchař František ©,
10 Wagner Michal, 11 Košulič Petr, 14 Valenta Radek; Náhradníci: 13 Polešovský Tomáš,
17 Kotas Karel; trenér: Pecár Josef; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Prušánky

1 Bílek Michal (46´14 Úlehla Marek) – 2 Tesařík Martin, 3 Stanec Stanislav, 4 Maršálek Emil
(75´15 Řezník Josef), 5 Stávek Ondřej, 6 Kankia Aleš, 7 Kankia Michal, 8 Herka David ©,
9 Hrubý Tomáš (90´12 Úlehla Vlastimil), 10 Petr Lubomír, 11 Novotný Martin;
trenér: Hubáček Miroslav; vedoucí mužstva: Hromek Zbyněk

Komentář utkání:
K úvodnímu utkání sezony 2011/12 přijeli do Nenkovic fotbalisté Podlužanu Prušánky. Hned v samém úvodu prověřil z velkého pozornost Franty Blažka hostující Novotný. Střela z otočky končí v náruči domácího gólmana. Sokol zahrozil ve 12´, přesný pas Romana Frelicha zakončil David Pospíšil střelou do boční sítě. O čtyři minuty později orazítkoval břevno z přímého kopu prušánecký Lubomír Petr. V první půli měl největší šanci Sokolu na kopačce Petr Chimiák. Po přihrávce Davida Pospíšila se ocitl na velkém zcela osamocený. Neposedný balon však zakončil vedle brány. Ve druhém poločase si odbyl svoji premiéru v dresu domácího Sokolu David Moravčík. V 57´ přišla obrovská šance Nenkovic. David Moravčík hlavičkuje ve vápně pouze do břevna prušánecké brány. Následnou dorážku posílá hlavou Franta Kuchař vedle brány. V 75´ vytáhl reflexivně skvělým zákrokem Franta Blažek hlavičku Lubomíra Petra z bezprostřední blízkosti. V samém závěru utkání byli blízko vstřelení vítězného gólu domácí. Po centru Romana Frelicha, končí míč z hlavy Davida Moravčíka na spojích branky Podlužanu.