Muži na druhé Žádovice nestačili a stejně jako na podzim prohráli 1:3

Nenkovice – Těžkého soupeře měli v nedělním 23.kole hráči prvního mužstva, do Nenkovic zavítal druhý celek tabulky ze Žádovic. Na podzim se z výhry 3:1 těšily Žádovice a stejný výsledek se zrodil také dnes. První poločas nabídl dva góly, když se oba celky jedenkrát prosadily. Po změně stran už střílelo góly pouze hostující mužstvo a odvezlo si všechny body. Oba celky navíc zápas dohrávaly o deseti, za domácí byl vyloučen Pospíšil David a na hostující straně Tiefenbacher Lubomír.

III.A třída (23.kolo)

TJ SOKOL NENKOVICE – TJ SOKOL ŽÁDOVICE 1:3 (1:1)
Branky: 13´Černohorský Michal – 7´Valenta Martin, 51´Toman Radim, 88´Tiefenbacher Lubomír
Fauly: 14:13
Rohy: 5:8
ŽK: 4:1; 29´Chimiák Petr, 62´Doležal Petr, 67´Stehno Radim, 74´Raus Daniel – 18´Bělohoubek Jaroslav
ČK: 1:1; 89´Pospíšil David – 89´Tiefenbacher Lubomír
Hlavní rozhodčí: Voříšek Patrik (Milotice)
Pomezní rozhodčí: Hrabal Jiří (Nenkovice) – Ryba Jaroslav (Žádovice)

1 Blažek František – 3 Doležal Petr (71´15 Vlasák René), 4 Raus Daniel, 5 Mezihorák Tomáš,
6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Černohorský Michal (57´12 Lefner Vladimír), 9 Vaďura Martin,
10 Wagner Michal (86´2 Polášek Patrik), 11 Košulič Petr ©, 13 Chimiák Petr; náhradníci:
17 Kotas Karel; trenér: Slováček Stanislav; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk
Žádovice
1 Rotter Karel – 2 Steinhübel Patrik, 3 Valenta Martin, 4 Válek Jaroslav, 5 Toman Petr
(46´6 Toman Radim), 7 Bělohoubek Jaroslav, 8 Strmiska Radek, 11 Janík Pavel
(46´10 Tiefenbacher Lubomír), 13 Smolák Adam (87´15 Valenta Lukáš),
14 Hégr Jan ©, 16 Kunický Lukáš; náhradníci: 9 Spurný Aleš, 20 Hromada Lukáš;
trenér: Mořický Vladimír; vedoucí mužstva: Kopřiva Miroslav

Komentář k utkání :

V utkání proti druhému týmu tabulky Žádovicím se poprvé mezi tři tyče postavil po zranění lopatky Franta Blažek. Hosté se ujali brzy vedení, milimetrově přesný rohový kop Strmisky nasměroval hlavou do brány nepokrytý stoper Valenta 0:1. Na vedoucí gól jsme dokázali pohotově odpovědět. Střelecký pokus Michala Wagnera ze strany hřiště se odráží od tyče přímo k Michalovi Černohorskému, který dokázal nabídnutou šanci přetavit ve vyrovnávací gól 1:1. Centr do vápna hostujícího kapitána Hégra se snaží dorazit do brány volný Steinhübel, míč naštěstí nedokázal zasáhnout. Žádovice měly několik možností strhnout vedení na svou stranu, nabídnuté příležitosti však promarnily. Nebezpečnou ostrou ránu Strmisky z přímého kopu vyboxoval Franta z brány. Válek přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Smoláka, Franta Blažek perfektním zákrokem šanci vychytal. Posléze si aktéři z předešlé akce prohodili role. Přihrávku Smoláka před bránu nedokázal zpracovat Válek a v rozhodující chvíli mu utíká míč do zámezí. Vedení Žádovic zajistila v úvodu druhé půle dvojice střídajících hráčů, po Tiefenbacherově přihrávce proměnil svůj únik s přehledem R. Toman 1:2. Strmiskův nákop ze strany hřiště před naši bránu končí po hlavičce R. Tomana na břevně. Naši největší šanci po dalekonosné a přesné ráně Radima Stehna zneškodnil excelentním zákrokem brankář Rotter. V samém závěru udělali hosté definitivní vítěznou tečku za utkáním po spolupráci Strmisky a Válka, kdy dotlačil míč do brány důrazný Tiefenbacher 1:3. Nenkovice v průběhu celého utkání tahaly proti kvalitnímu soupeři za kratší konec. Žádovice si tak zaslouženě odváží z Nenkovic tři body.