Muži doma přišli o výhru v poslední minutě a brali jen bod

Ve třetím domácím zápase sezóny nastoupil Sokol proti Sobůlkám, které loni skončily na třetím místě. První půle nabídla pouze jednu branku, když domácí výběr poslal do vedení Tomáš Spurný. Vyrovnání zařídil v poslední minutě hostující Michal Petula.

NEDĚLE 24.9.2023

III.B TŘÍDA – 8.KOLO (šesté hrané)

TJ Sokol NENKOVICE – TJ Sokol SOBŮLKY 1:1 (1:0);
Branky: 30´Spurný Tomáš – 90´+ 3´Petula Michal; Fauly: 7:16; Rohy: 2:5; ŽK: 2:0, 9´Stehno Radim, 58´Spurný Tomáš; ČK: 1:0, 62´Kratochvíla Kamil; HR: Zálešák Petr (Hodonín); AR: Raus Josef (Stavěšice) – Jelínek Rudolf (Bukovany)

Nenkovice: 1 Staněk Drahomír – 3 Pospíšil Daniel, 4 Raus Daniel, 6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David ©, 8 Kratochvíla Kamil, 9 Kučera Martin, 10 Pánek Adam, 11 Spurný Tomáš, 12 Polášek David, 13 Hlaváč Vít, 14 Čmelík Daniel, 15 Hrabovský Tomáš, 16 Záleský František, 43 Lefner Vladimír, 45 Zálešák Matěj; trenér, vedoucí mužstva: Slováček Stanislav

Sobůlky: 1 Možíš Tomáš – 2 Špičák Kamil, 3 Drápal Michal, 5 Vrbík Jakub, 7 Lecian Milan, 9 Hrazdílek Ivo, 11 Buštík Roman, 12 Laža Matěj, 13 Gajdoš Lukáš, 14 Petula Adam ©, 16 Bátora Tomáš, 20 Křižka Ondřej, 22 Petula Michal; trenér: Výstup Vlastimil; vedoucí mužstva: Gažák Petr