Menu Zavřeno

Muži A těsně prohráli ve Starém Poddvorově

Muži A prohráli smolně na půdě Starého Poddvorova. Hosté vedli díky pokutovému kopu Kováče, do přestávky bylo ale srovnáno. Po změně straně se nejprve nechal vyloučit Frelich a následně si dal Kováč vlastní gól. Střídající Kuchař dokázal vzápětí vyrovnat, ale tři body domácím zajistil deset minut před koncem Svoboda.

Okresní přebor – 21.kolo

TJ Starý Poddvorov – TJ Sokol Nenkovice 3:2 (1:1)
Branky:
38´Štipský Petr, 75´vlastní, 80´Svoboda Roman – 26´Kováč Peter (PK),
78´Kuchař František; Fauly: 18:12; Rohy: 3:4; ŽK: 3:3; 29´Beneš Jakub,
76´Cupal Tomáš, 82´Skočík David – 37´+ 61´Frelich Roman, 84´Pospíšil David

komentář utkání:
K utkání do Starého Poddvorova jsme přicestovali v oslabené sestavě. Ze zdravotních důvodů chyběli Honza Polcr,  Radim Stehno a z osobních pak Tomáš Hrabal. V úvodu duelu domácí několikrát nebezpečně zahrozili. Pavel Schöfr v bráně Sokolu předvedl jisté zákroky
a ošemetné situace za svá záda nepropustil. Nejprve vykopnul prudkou ránu Cupala ze strany hřiště. Poradil si také s tečí hlavičkujícího Kašíka i tvrdou ránou v podání Skočíka. Hostující Nenkovice odpověděly střelou Dana Rause, jenž prověřil pozornost brankáře. Po spolupráci bratří Pospíšilových zblokoval tvrdou ránu Matěje Zálešáka na poslední chvíli jeden z obránců. Hra rukou domácího hráče už znamenala pokutový kop v náš prospěch. Na značku jedenáctky si postavil míč Peter Kováč a střelou k tyči nabídnutou příležitost s jistotou proměnil 0:1. Po rohovém kopu a dorážce důrazného Kašíka ještě udržel Pavel Schöfr čisté konto. Vyrovnání ovšem přišlo záhy po uvolnění Huy Hoanga, které zavánělo ofsidem. Proti dorážce Štipského do prázdné brány už byl Pavel naprosto bezmocný 1:1. Nerozhodným výsledkem také skončil první poločas. Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí. Jejich snahu vstřelit vedoucí gól ještě umocnilo vyloučení Romana Frelicha. Nebezpečné šance zažehnali na poslední chvíli hlavičkující Matěj Zálešák a na brankové čáře zastoupil golmana Peter Kováč. Právě stoper týmu Peter smolnou tečí posunul Starý Poddvorov po přímém kopu D. Krupici do vedení 2:1. Statečně bojující Nenkovice, však souboj o cenné body nevzdaly a i v deseti hráčích střetnutí hodně zdramatizovaly. Po rohu Lukáše Kludáka vyrovnal jak jinak než hlavou střídající Franta Kuchař 2:2. Nevím jak si vysvětlit výkon trojice rozhodčích. Asi zřejmě podlehli tlaku ” fanouškovského” domácího prostředí. Hlavní rozhodčí Pecher bohužel v klíčovém okamžiku střetnutí totálně selhal. Přestože byl Matěj Zálešák na půlící čáře jasně ze zadu faulován, píšťalka sudího zůstala němá, čehož domácí tým z rychlého protiútoku využil ke vstřelení rozhodujícího vítězného gólu střídajícím Svobodou 3:2. Příjemně překvapil svým výkonem mladíček Pavel Zálešák, jenž premiérově odehrál v nejvyšší okresní soutěži celých devadesát minut. Za předvedený výkon a bojovnost zaslouží všichni hráči velký dík, stejně tak i naši fandové, kteří nás opět skvěle podpořili.