Dorost prohrál vyrovnaný zápas v Bukovanech

Bukovany – Dorostenci Nenkovic prohráli ve vyrovnaném zápase na hřišti čtvrtých Bukovan 2:1. První poločas nabídl dvě branky a skončil nerozhodně 1:1. Jediný gól hostů zařídil Jakub Rauš. Po změně stran už padl jen jeden gól a o rozdílovou trefu se postarali domácí fotbalisté. Sokol i přes devátou porážku v sezóně zůstal třetí.

III.třída – 22.kolo

TJ Družba Bukovany – TJ Sokol Nenkovice 2:1 (1:1)
Svoboda, Štěpánek Hynek – Rauš Jakub

HR:
Slížek Ivan (Hodonín); AR: Vavřinová Gabriela (Hovorany)
Sestava Nenkovic:
Spěvák Robert – Svatoň Patrik, Linzer Boris, Pánek Ondřej, Pánek Adam
(46´Zálešák Roman),
Slížek Michael, Lefner Vladimír ©,
Černohorský Martin,
Zálešák Pavel, Rauš Jakub (80´Šváb Martin), Lukáš Filip; trenér: Pulhoš Roman;
asistent trenéra: Jakeš Zdeněk; vedoucí mužstva: Hrabal Jiří

utkání z pohledu trenéra Romana Pulhoše:
Konečně jsme se po půl roce sešli takřka v kompletní sestavě. Objevil se i dlouhodobý marod Kuba Rauš, chyběl pouze Ondřej Planeta. Když jsem po delší době viděl plnou kabinu, tajně doufal ve vítězství. Hrálo se na mokrém terénu, který snad způsobil, že balon našim hráčům vyloženě zavazel. Většina kluků se s tím nedokázala srovnat, nebojovali, nenabízeli se spoluhráčům. Za celý zápas jsme si vytvořili pouze jedinou vyloženou gólovou příležitost, což je málo. Jsem z našeho výkonu zklamaný, chyběl pohyb, nebyla nabídka. Většina kluků je po nemoci, bez tréninku. Snad to byl ten pravý důvod špatného výkonu. Bukovany si tři body plně zasloužily.