Dorost porazil o tři góly Mikulčice

Nenkovice – Dorost Nenkovic zvládl i šesté domácí utkání v sezóně a po výhře 5:2 nad Mikulčicemi se drží na třetí příčce tabulky. Domácí si vytvořili dvoubrankové vedení už po prvním poločase. Po přestávce se střelecky probudili i hosté, ale Sokol si zápas pohlídal. Nejvýrazněji se pod výhru podepsal Erik Kouřil, autor tří branek.

16.kolo (III.třída – dorost)

TJ Sokol Nenkovice – TJ Baník Mikulčice 5:2 (2:0)
Branky:
9´+ 24´+ 67´Kouřil Erik, 68´Pavlica Marek, 72´Lukáš Filip – 46´Flachs Josef,
61´Stachovicz Jaroslav; Fauly: 15:8; Rohy: 6:3; ŽK: 2:2; 41´Pánek Ondřej, 56´Kouřil Erik –
37´Výmola Marek, 63´Flachs Josef; ČK: –; HR: Chromek Miroslav (Hodonín);
AR:
Kostrhoun Jiří (Nenkovice) – Kapsa Lubomír (Mikulčice)
15 Výmola Marek ©; vedoucí mužstva: Šagát Pavel

komentář utkání: První utkání jara v domácím prostředí dorostenci nakonec zvládli a připsali si další tři body do tabulky. Vítězství se ovšem nerodilo vůbec jednoduše. V prvním poločase jsme se ujali vedení 2:0, když dvakrát přesně zamířil do černého nejlepší hráč domácího týmu v utkání Erik Kouřil. Hosté se však v druhé půli neuvěřitelně vzchopili a dokázali vyrovnat na 2:2. Utkání ovšem patřilo Erikovi, ten třetím gólem uzavřel svůj čistý hattrick a strhl vedení na naší stranu.  Neuběhla ani minuta a přichází šťastná, ale důležitá trefa Marka Pavlici, která zlomila odpor soupeře 4:2. Na dva góly v krátkém časovém rozmezí hráči Baníku již nedokázali odpovědět. Pátý gól z kopačky Lukáše Filipa definitivně zpečetil zasloužené vítězství domácího výběru 5:2. Dorostenci tak stále drží svoji šanci bojovat o vítězství ve III. třídě.