Menu Zavřeno

Dorost poprvé v sezóně prohrál

Bukovany – Dorost zavítal k dalšími mistrovskému zápasu do Bukovan, kterým patřila třetí příčka. Dosud neporažení hosté poprvé v sezóně neskórovali a připsali si první porážku v soutěži. Ta je odsunula na třetí místo, za jejich nedělního soupeře. Na první příčku poskočili fotbalisté Lužic.

III.třída – dorost (9.kolo)

TJ Družba Bukovany – TJ Sokol Nenkovice 2:0 (1:0)
Branky: 28´Vyhňák Petr, 80´Žižlavský Dušan
ŽK: Raus Daniel, Černohorský Michal; HR: Lačňák Slavomír (Hovorany)
AR: Vančík Miroslav (Bukovany) – Slížek Josef (Nenkovice)
Sestava Nenkovic:
Prygl Dominik – Pánek Ondřej, Kučera František, Lefner Vladimír ©, Rauš Jakub,
Černohorský Michal, Planeta Ondřej (Slížek Michael), Hložek Ondřej, Šikuta Erik,
Raus Daniel (Vala Tomáš), Lukáš Filip; trenér: Zálešák Petr;
asistent trenéra: Slížek Josef; vedoucí mužstva: Kučera Jaroslav

Utkání s pohledu trenéra Petra Zálešáka:
Do zápasu mužstev ze špice tabulky z důvodu nemoci nemohli za Nenkovice nastoupit hráči základní sestavy Pavlica, Svoboda, Linzer. Po prvním poločase odstoupil ze hry z důvodu nachlazení Planeta. Další nachlazení hráči jako Rauš, Lukáš hráli i za velmi nepříjemného deště. Zápas se nám tak, jako přípravák v Bukovanech vůbec nedařil. Prostě nám nesedí jejich hra a hlavně zase to větší hřiště. Chtěl bych ale ocenit přístup některých hráčů, kteří byli nachlazeni a přesto zápas dohráli až do konce. Soupeř byl velmi dobře připraven a jeho velmi robustní hráči nám dělali na téměř neregulérním terénu velké problémy. Možná jsme až příliš bránili a byli zatažení.  Ale skutečně jsme neměli tahouny, kteří by podpořili ofenzívu. Záloha jako by nebyla, chyběla kombinace a krátké přihrávky a tak jsme se soustředili na dlouhé míče dopředu. Dokonce jsme si vypracovali tři gólové šance, ale zůstalo jen u šancí a břevnu. Přes inkasované góly bych jednoznačně vyzvedl výkon brankáře Dominika Prygla. Zachytal výborně, četl hru a dokonce rozehrával. Za inkasované branky bych spíše potrestal krajní obránce, ale fyzické tresty byly zrušeny (smích). Stále se mi nedaří naučit naše hráče na širokém hřišti využívat hry po stranách. Je co zlepšovat. Doufám, že už všichni hráči se zúčastní tréninku a na domácí nedělní zápas s Vracovem budou zdravotně v pořádku. No a na poslední zápas v Lužicích mám s hráči menší sázku tak uvidíme, kdo ji vyhraje.