Menu Zavřeno

Dorost pokračuje v mizérii a na lídra tabulky nestačil

Nenkovice – Ve špatných výkonech pokračují dorostenci, kteří v domácím prostředí nestačili na favorizovaný Radějov. Hosté zatím kralují III.třídě s plným bodovým ziskem a dnes si připsali jedenáctou výhru v sezóně. Domácí vydrželi jen první poločas, který skončil 0:1. Ve druhé půli už hosté dominovali a zvítězili celkově 6:0.

III.třída dorost – 11.kolo

TJ Sokol Nenkovice – FC Sokol Radějov 0:6 (0:1)
Branky: 41´Bohunský Martin, 50´Vítek Pavel, 55´Kašpar Radim, 63´Matyáš Patrik,
69´Moravčík Lukáš, 86´ Paška Karel
Fauly:
4:8
Rohy: 4:10
Žluté karty: 0:2; 29´Kašpar Radim, 49´Pospíšil Patrik
Červené karty:
Hlavní rozhodčí: Čápek Josef (Hodonín)
Pomezní rozhodčí: Hrabal Jiří (Nenkovice) – Kozumplík Jaroslav (Radějov)
Sestavy:

Nenkovice
1 Staněk Tomáš – 2 Svoboda František, 3 Polášek Patrik, 4 Raus Daniel
(76´12 Slabák František), 5 Vala Tomáš, 6 Slížek Michael, 7 Planeta Ondřej,
8 Kučera František, 9 Lefner Vladimír ©, 10 Štos Pavel, 11 Černohorský Michal;
trenér: Hofírek Josef; as.trenéra: Kučera Jaroslav; vedoucí mužstva: Slížek Josef
Radějov
1 Parobek Aleš – 2 Vítek Pavel, 3 Můčka Libor ©, 4 Pavka Lukáš, 5 Pospíšil Patrik,
6 Bíla Tomáš (46´12 Moravčík Lukáš), 7 Kašpar Radim (82´15 Říha Jan),
8 Bohunský Martin, 9 Paška Karel, 10 Matyáš Patrik, 11 Ševeček Jan;
trenér: Paška Karel; vedoucí mužstva: Stránský Tomáš

Komentář utkání:
Dorostence čekal těžký soupeř v podobě vedoucího týmu soutěže Sokolu Radějov. Domácí v prvním poločase překvapivě drželi s favoritem duelu krok a vytvořili si i šance. Přímý kop Dana Rause si hosté málem srazili do vlastní brány. Největší příležitost domácích měl na kopačce Tomáš Vala, v obrovské šanci však prováhal zakončení. Na druhé straně nedokázal ze sólového úniku skórovat Paška. K zakončení se dostal i novic v domácím týmu Štos, jeho střele však chyběla razance. Přímý kop Franty Svobody, zakončil ve vápně hlavou Ladik Lefner, gólman Radějova je však na správném místě a míč chytá do náruče. S blížícím se závěrem první půle hosté přidali na tempu. Nejprve Pospíšil zakončil z bezprostřední blízkosti rohový kop hlavou. Tomáš Staněk se blýskl fantastickým zákrokem a vytáhl míč na rohový kop. Hosté se nakonec přece jenom dočkali kýženého gólu. Bohunský pálí z velkého, míč se odráží od břevna za brankovou čáru 0:1. Ve druhé půli hosté navýšili skóre dalšími pěti góly. Hned po pěti minutách hry dorazil míč po skrumáži před bránou Vítek 0:2. Kašparova nechytatelná střela se odráží od břevna za Tomášova záda 0:3. Přesná střela Matyáše ze strany hřiště ke vzdálenější tyči 0:4. Pátý gól padl z rohového kopu, Moravčík razantní hlavičkou napasoval míč do ucha domácí brány. Skóre utkání uzavřel Paška, jenž s přehledem proměnil sólový únik. I přestože kluci nakonec jasně prohráli, tak za první poločas zaslouží pochvalu. Radějov ve druhém poločase ukázal lepší fyzickou připravenost i hráčskou kvalitou.