Menu Zavřeno

Dorost dál válcuje soupeře

Šardice – Dorost ani v sedmém kole nenašel přemožitele a nadále je stoprocentně úspěšný. V nedělním zápase zavítal Sokol na půdu Šardic a zápas dovedl k zisku dalších tří bodů. Po prvním poločase hosté vedli 3:0, domácí po přestávce vstřelili čestný úspěch, ale hosté přidali další trefy a zvítězili 6:1.

 

 

III.třída dorost – 7.kolo

FK Šardice – TJ Sokol Nenkovice 1:6 (0:3)
Branky:
55´Rančík Michal – 5´+ 25´Černohorský Michal, 61´+ 83´Pavlica Marek,
22´Rauš Jakub, 50´Planeta Ondřej;
HR:
Vondryska Luboš (Vracov)
Sestava Nenkovic:
33 Prygl Dominik – 2 Svoboda František, 4 Linzer Boris, 5 Pánek Ondřej, 8 Kučera
František, 9 Lefner Vladimír © (75´6 Slížek Michael (©), 10 Rauš Jakub (46´15 Lukáš Filip),
11 Černohorský Michal (46´7 Planeta Ondřej), 13 Hložek Ondřej, 14 Šikuta Erik
(55´3 Vala Tomáš), 16 Pavlica Marek, 17 Hložek Ondřej; Náhradníci: 17 Zálešák Pavel;
trenér: Zálešák Petr; asistent trenéra: Slížek Josef; vedoucí mužstva: Kučera Jaroslav

Utkání s pohledu trenéra Petra Zálešáka: Před začátkem zápasu jsem se musel u pěti hráčů přesvědčit, zda jsou zdravotně v pořádku – po absolvování několika krátkých sprintů se všichni hlásili do základní sestavy. V šestnácti hráčích ale hrát nemůžeme a tak 5 hráčů začínalo na střídačce. Soupeř nastoupil v domácím prostředí v osmi hráčích. Před zápasem jsem hráčům v kabině zdůraznil, že na kvalitním šardickém hřišti hráli a ještě někdy hrají reprezentanti mládežnických družstev České republiky. Aby si fotbalu na tomto plácku také užili a že někteří si na takovém hřišti už nezahrají. Aby ukázali, že patří do špice tabulky. Myslím ale, že ani jeden náš hráč moje slova nepochopil. Domácí v osmi nehráli téměř vůbec nic a ještě k tomu se nervózně hádali. Naši hráči samozřejmě nehádali a také měly v první půlce snad nejvíce příležitostí, co jsem zažil. Bohužel z nabídnutých šancí využili jen některé. Domácí začali doplňovat svůj tým v průběhu hry a do druhého poločasu již nastoupili kompletní. Paradoxem je, že až ve druhém poločase se někteří hráči pod tlakem hry zlepšili. Kdyby využívali křídelní hry a přihrávek do stran a proměňovali šance, byl by výsledek daleko vyšší. Přihrávky po zemi, útočný styl s využitím křídel- to vše opakovaně a neustále vštěpuji dorostencům na tréninku i v zápase. Za výsledek v Šardicích patří hráčům dík, za nevyužité šance a herní projev si pochvalu nezaslouží. Následuje volno a přestávku využijeme k odpočinku. Čekají nás totiž dva nejdůležitější zápasy podzimu se soupeři, kteří se s námi perou o vedení ve skupině.