Další výhra mužů, a to v Terezíně 5:3

Terezín – V neděli dopoledne zavítali muži k mistrovskému zápasu 10.kola do Terezína. Utkání mělo favorita v hostujícím mužstvu a na hřišti to bylo znát. Už první poločas naznačil, kdo bude na trávníku pánem. Nenkovice si do přestávky vypracovali čtyřbrankové vedení. Po změně stran domácí utkání dokázali zdramatizovat, ale hosté si výhru vzít nenechali.

III.A třída – 10.kolo

TJ Sokol Terezín – TJ Sokol Nenkovice 3:5 (0:4)
Branky:
61´Brablc Václav, 69´Zavadil Petr, 78´Svoboda Jiří – 11´+ 44´Hrabal Roman,
18´Stehno Radim (PK), 31´Pospíšil David, 88´Bittó Lukáš
; Fauly: 22:13;
Rohy:
4:5; ŽK: 3:3; 17´Šebek Zdeněk, 30´Ondrovčík Ivo, 77´Bohůn Libor –
14´Mezihorák Jakub, 38´Frelich Roman, 68´Pospíšil David; ČK:
;
HR: Pokorák Jiří (Kostelec); AR: Stehlík Jaroslav (Terezín) – Hrabal Jiří (Nenkovice)
Sestavy:
Nenkovice

17 Doležal Petr – 2 Mezihorák Jakub, 4 Raus Daniel
(80´9 Kuchař František),
6 Stehno Radim, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 10 Hrabal Roman, 11 Košulič Petr ©,

9 Bravenec Josef, 11 Vránek Miroslav (33´17 Vincenc Hynek), 12 Ondrovčík Ivo,
14 Šebek Zdeněk, 15 Zavadil Petr, 16 Zálešák Miroslav; Náhradníci: 13 Trávníček Petr;
trenér: Podrazil Jan; vedoucí mužstva: Bravenec Jiří

komentář utkání:
Chladné počasí provázelo dopolední mistrovské utkání v Terezíně. Mužstvo, proti kterému jsme ve dvou předchozích duelech totálně vyhořeli a připsali si vysoké porážky 1:5 a 1:7. Ovšem tentokrát jsme na půdu soupeře přicestovali v jiné pozici i složení. Zápas střelecky vyšel Romanovi Hrabalovi, který také otevřel skóre utkání. Na přesnou přízemní ránu k tyči z dobrých 20 metrů domácí gólman Havlík nedosáhl 0:1. Vzápětí byl Terezín kousek od vyrovnání. Překonaného Petra Doležala zastoupil na brankové čáře Roman Hrabal a odvrátil míč do bezpečí. Druhá branka Nenkovic přišla po faulu na Dana Rause, ten si v zápase užil své a schytal řadu tvrdých zákroků. Radim Stehno se ze značky pokutového kopu nemýlí a zvyšuje vedení Vichru 0:2. Další trefu přidal z přímého kopu David Pospíšil, když výbornou práci před bránou odvedl svým pohybem Lukáš Bittó a zmátl brankáře Havlíka 0:3. Stejně jak otevřel, tak uzavřel poločasové skóre gólem jako přes kopírák Roman Hrabal. Těsně před odchodem do kabin napřáhl ke střele z 18 metrů a rána z jeho kopačky zapadla přesně k tyči domácí svatyně 0:4. Terezín se ve druhé půli vzchopil, když využil naší „poločasové jistoty vítězství“ a utkání zcela zkomplikoval. V 61 minutě zakončil průnik ze strany hřiště na dvakrát Brablc 1:4. Za 8 minut využívá po rohovém kopu naší nedůslednosti v obraně Zavadil a zcela osamocený pohodlně skóruje 2:4. Za dalších 10 minut už to bylo po trefě nepokrytého Svobody 3:4. V dramatickém závěru domácí sahali po vyrovnání. Veškeré naděje Terezína na bodový zisk utnul 2 minuty před koncem utkání Lukáš Bittó, který po sólovém úniku od poloviny hřiště vstřelil vítěznou pojistku v podobě pátého gólu a zpečetil výsledek na konečných 3:5.