První výhra pro rezervu Nenkovic

Želetice – Muži B se poprvé představili v domácím prostředí na hřišti Želetic. Sokol si v prvním poločase vytvořil dvoubrankový náskok, když se dvakrát prosadil Matěj Zálešák. Po přestávce hosté stačili už jen snížit, čtvrthodiny před koncem se trefil Jakubíček.

IV.A třída – 2.kolo

TJ Sokol Nenkovice “B” – TJ Sokol Vřesovice 2:1 (2:0)
Branky:
25´+ 37´Zálešák Matěj – 75´Jakubíček Roman

komentář utkání:
Na sobotní zápas se jako snad jediný mohu podívat z více stran. Prvně bych se mohl dívat jako domácí divák, který hlavně v prvním poločase, měl příležitost po dlouhé době vidět ofenzivní fotbal ze strany domácího týmu. Notně tomu napomohla přítomnost útočníka Matěje Zálešáka. Tak jako ostatní jsem byl nadšený s jakou lehkostí se dostával do šancí a jak i ostatní cítili podporu a vlilo jim to sebevědomí do žil. Hostující celek, který si dojel pro páté vítezství v řadě, byl úplně zkoprnělý a bezzubý. Matěj Zálešák se také postaral o dvě gólové radosti našich fandů. Co se však po poločasové přestávce stalo těžko říct. Patrně hostující trenér dal svým hráčům kapky a ti začali hrát fotbal. To jsme zase na oplatku zůstali zkoprnělý my a po snižující brance na 2 : 1 nám bylo ještě několikrát horko. Zápas byl až zbytečně dramatický snad možná proto, že jsme nedokázali vstřelit rozhodující gólovou pojistku. Nakonec to však dopadlo dobře a mohla se slavit první domácí výhra. Podívám-li se na zápas jako vedoucí mužstva, tak opět můžu říct, že nám velmi komplikuje život nový systém jak počítačový tak systém se kterým se nominují hráči do zápasu z A-mužstva. V pátek byl domluvený do branky Petr Doležal a ještě další hráči do hry. Ještě hodinu před zápasem byla v systému úplně jiná sestava než ta co později nastoupila. Omluvenky na poslední chvíli a nakonec poslední slovo trenéra mi nadělalo problémy se změnou sestavy v IS. Tečku tomu dodal přetížený server na IS a nakonec patrně špatné heslo rozhodčího, který se do systému vůbec nepřihlásil. Musel jsem vyplňovat papírový zápis a později zaúkolovat další, naštěstí velmi ochotné, s přepsáním další kopie. Diváci si nemohli užít slibovaného komfortu v podobě informování v rozhlasu. Není to úplně vše tak dobře zaběhlé. Z počtu diváků jsem osobně velmi zklamaný. Prodalo se pouhých 30 zpravodajů. Snad se to zlepší a vynaložené úsilí s napsáním zpravodaje, obstaráním sponzora a nakoupením cen, se více vrátí. Nakonec se mohu podívat i z pohledu hráče. Sice jsem nepočítal, že bych nastoupil, ale abych naplnil počet možných střídání, nechal jsem se napsat. Je mi osobně líto těch, kteří nám minulý týden tahali trn z paty a v sobotu museli sedět na střídačce. Z desetičlenného mužstva jsme tam byli čtyři. Nepochopil jsem Radka Horáka, který se nakonec ani neoblékl. Naopak jsme museli do zápasu nominovat hráče, kteří se na nás minulý týden vykašlali a raději jeli nakupovat. Snad se nám to do budoucna nevymstí.